Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 07:05:53
Advert
Advert Advert
 

25 yıllıklara plaket verildi

Seka Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Yalçın Tamer, Uz.Dr. Harice Meriç Candangil ve Uz. Dr. Saadet Söyük’e hekimlik mesleğinde 25. yıl şerefine plaket verildi
25 yıllıklara plaket verildi
Advert

 

İzmit Seka Devlet Hastanesi’nde meslekte 25. yılını dolduran hekimlere kutlama programı gerçekleştirdi. Hastane Başhekimi Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç tarafından gerçekleştirilen programda Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Yalçın Tamer, Enfeksiyon Hastalıkları Hekimi Uz.Dr. Harice Meriç Candangil ve Biyokimya hekimi Uz. Dr. Saadet Söyük’e hekimlik mesleğinde 25. yıl şerefine plaket verildi. Programda konuşmasını gerçekleştiren Başhekim Op. Dr. Sadullah Kıvanç Tunç, "Biz hekimler bu memlekette en güzel hizmeti yapan çalışanlardanız. İnsan sağlığı için gece gündüz kavramı olmadan emek sarfediyoruz. Sizlere tüm emekleriniz için teşekkür ediyorum’’ diyerek bu kutsal meslekte görev yapan hekimleri tebrik etti.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA