Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.05.2020 SAAT 06:27:25
Advert
Advert
 

Bahçeşehir Koleji’nde erken kayıt indirimi

Özel eğitim alanında öneli bir yere sahip olan Bahçeşehir Koleji erken kayıt dönemini başlattı. Erken kayıtta özel indirim avantajlarından yararlanmak isteyenler 31 Mart7a kadar kayıt başvurularını yapması gerekiyor
Bahçeşehir Koleji’nde erken kayıt indirimi
Advert

 

Kartepe hizmet veren Bahçeşehir Koleji Kocaeli Okulları, 2019-2020 eğitim öğretim dönemi için indirimli erken kayıt kampanyası başlattı. Okul Yönetimi ilkokul, ortaokul ve lise öğretimi için çocuklarını Bahçeşehir Koleji’ne kayıt yaptıran ailelere 31 Mayıs gününe kadar indirim fırsat sundu. Bu tarihe kadar çocuklarını kayıt yaptıran ailelere belirli oranlarda kayıt indirimi uygulanacak.
 

31 MAYIS SON GÜN
Öğrencilere sunduğu donanımlı eğitim olanakları, güçlü eğitimci kadrosu Bahçeşehir Koleji Kocaeli Okulları, erken kayıt dönemini başlattı. Dünyanın önde gelen ülkelerinde uygulanmaya başlanan eğitim anlayışının Türkiye’de öncülüğünü yapan Bahçeşehir Koleji Kocaeli Okulları, örnek olan eğitim modelleriyle tercih edilir bir noktada yer alıyor. Okul Yönetimi, erken kayıt fırsat kampanyası başlatarak; 2019-2020 eğitim öğretim yılı için devam eden kayıt döneminde 31 Mayıs tarihine kadar kayıt yaptıran öğrencilere kayıt indirim yapılacak.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA