Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 07:25:38
Advert
Advert
 

İl başkanı pazartesi açıklanıyor

AK Parti İl Başkanı ile ilgili sürecin sonuna gelindi. Cumhurbaşkanına sunulan 4 isim arasında il başkanı olacak kişinin pazartesi açıklanmasına kesin gözü ile bakılıyor. İsimler arasında en şanslı kişinin Mehmet Ellibeş olduğu konuşuluyor
İl başkanı pazartesi açıklanıyor
Advert

 

Süriye ÇATAK TEK - AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un istifa etmesinin ardından il başkanlığı koltuğuna kimin atanacağının pazartesi kesinleşmesi bekleniyor. 3 Mayıs Cuma günden bu yana il başkanın olmadığı AK Parti’de yapılan çalışmaların ardından il başkanlığı için mülakata alınanlar arasında belirlenen 4 isimin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulduğu öğrenildi. İl başkanlığı koltuğunun daha fazla boş kalmaması için atamanın yarın yapılması bekleniyor.

 

İSİMLER CUMHURBAŞKANINA SUNULDU

AK Parti’nin Cuma günü yapılan MKYK toplantısının ardından AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir tarafından Kocaeli’de yapılan çalışmaların ardından ön plana çıkan isimlerin sunulduğu öğrenildi. Cumhurbaşkanın önüne giden isimler arasında sadece 4 Mayıs Cumartesi günü partiye davet edilen ve mülakata alınan 5 isimden 4’ünün olduğu öğrenildi.

 

İSİMLER SIR GİBİ SAKLANIYOR

Adayların Ankara’ya davet edilip edilmeyeceği henüz kesinleşmezken, Cumhurbaşkanın önüne giden isimler de sır gibi saklanıyor. İstanbul seçimlerine yoğunlaşmak ve diğer illerin teşkilatlarının yapılanmasında artık sürecin tamamlanması için il başkanın Cumhurbaşkanı tarafından Pazartesi günü açıklanması bekleniyor. Özellikle ramazan ayında partinin yaptığı çalışmalara Kocaeli’de başlanmaması ve il yönetiminin tamamının istifası alınması nedeniyle atamanın hızlandırılması planlanıyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA