Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 15:55:15
Advert
 

Balıkhan’da durgun günler

Balıkhan Ramazan ayı nedeniyle durgun günler yaşanıyor. Avlanma yasağının başlamasıyla işlerin durgunlaşmasının ardından Ramazan ayında sofralarda tercih edilmeyen balık, nedeniyle Balıkhan’da işler iyice düştü.
Balıkhan’da durgun günler
rek

Arif BULUT  -15 Nisan’da balık sezonun kapanması sebebiyle balıkçılar balık avlayamıyor. Yaz sezonunun etkisiyle de denizlerde balık sayısı çok az. Bu sebeple balıkçılar küçük kayıklarla açılıp, balık avlıyor. Balığın az olması balık fiyatlarını da arttırır. Öte yandan Ramazan ayında vatandaş balık tercih etmediği için Balıkçı Hamdi çalışanı Murat Aydın, işlerin düştüğünü ifade etti. Tezgahtaki balık fiyatları şöyle: Hamsi: kilosu 25 lira,  Çipura: kilosu 35 Lira -tane 15 Lira, Levrek kilosu 35 lira- tane 15 lira, Tekir kilosu 50 lira, İstavritin kilosu 30 lira 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitbalıkhanbalık fiyatları
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Ekonomi haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0778 TL 6.0536 TL
Euro
EURO
6.5813 TL 6.5550 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA