Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 06:20:20
Advert
 

YİN Yapı çalışanları iftarda buluştu

Yaşar Yinelek’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu YİN Yapı İnşaat Lojistik Turizm San. ve Tic.Ltd.Şti. her Ramazan ayında olduğu gibi klasik iftar organizasyonunda çalışanları ve dostları bir araya getirdi.
YİN Yapı çalışanları iftarda buluştu
Advert

Arif BULUT  -Yaşar Yinelek’in Yönetim Kurulu Başkanı olduğu YİN Yapı İnşaat Lojistik Turizm San. ve Tic.Ltd.Şti. her Ramazan ayında olduğu gibi klasik iftar organizasyonunda çalışanları ve dostları bir araya getirdi. Kandıra yolu üzerinde yer alan Mini Köşk’te düzenlenen iftar yemeğine eski milletvekili Hikmet Erenkaya, Bursa Asker Alma(ASAL) Bölge Başkanı Albay Seyit Mehmet Fırat Ulaş Erenkaya, Av. Zafer Mutlu, Nedim Yinelek, Mehmet Ağa Mahalle Muhtarı İsmail Özkar, emekli albay Rahmi Tüfekçi, Çayırköy muhtarı Aşır Akbaba davetli misafirler katıldı.

 


NİCE İFTAR YEMEKLERİMİZDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE
Yemekte konuşan YİN YAPI İnşaat Lojistik Turizm San. ve Tic.Ltd.Şti’ sahibi Yaşar Yinelek, ‘’ bizim geleneksel iftarımız. Yoğun iş tempomuzdan bazen görüşemediğimiz dostlarımızla bir arada olmak büyük keyif verdi. Allah tutulan oruçlarımızı kabul eylesin. Bundan sonraki yıllarda da nice iftar yemeklerimizde buluşmak dileğiyle herkese teşekkür ederim’’dedi. Ardından okunan ezanı şerifin ardından, yemek faslına geçildi. Yinelek, tüm katılımcılarla, davetlilerle yakından ilgilendi.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
YİN YapıkocaeliizmitYİN Yapı izmitYİN Yapı iftar
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.1829 TL 7.1543 TL
Euro
EURO
8.5140 TL 8.4800 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA