Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 20:01:50
Advert
Advert
 

Voleybol festivali başlıyor

Voleybol festivali başlıyor
Advert

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Uluslararası Fuar Merkezi Türkiye Voleybol finallerine ev sahipliği yapacak


MİDİ VE YILDIZLAR
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Kenti Kocaeli yolunda dev bir adım atıyor. Kocaeli bu kapsamda Türkiye Voleybol Federasyonu 2018-2019 voleybol sezonu midiler, küçükler ve yıldızlar olmak üzere üç kategoride (kız-erkek) Voleybol festivaline ev sahipliği yapacak. Müsabakalara kız erkek midiler ve küçükler kategorilerinde 32 takım ile yıldızlar kategorisinde ise 16 takım ile katılacak.

 

 

EV SAHİBİ BÜYÜKŞEHİR
Spor Kenti olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Kocaeli, Türkiye Voleybol Federasyonu 2018-2019 voleybol sezonu final müsabakalarından midiler kategorisi (kız-erkek) Türkiye Şampiyonası 13-20 Mayıs, küçükler kategorisi 22-29 Mayıs, yıldızlar kategorisi ise 18-23 Haziran tarihleri arasında Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapacak. 

 

TOPLANTI VE KURA ÇEKİMİ 
Türkiye Voleybol Federasyonu 2018-2019 voleybol sezonu final müsabakalarından midiler kategorisi (Kız-Erkek) Türkiye Şampiyonası ilgili teknik toplantı ve kura çekimi 12 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Uluslararası Fuar Merkezi Akçakoca Toplantı Salonu’nda gerçekleşecek. 32 kız-erkek takımın yöneticilerinin katılacağı teknik toplantıda kura çekimi ile dörderli gruplar oluşturulacak. 21 Mayıs, saat 16.00 Küçükler kategorisi teknik toplantı ve kura çekimi yapılacak. 7 Haziran yıldız kızlar 17 Haziran’da ise yıldız erkekler teknik toplantı ve kura çekimi yapılacak.

 

 

ÖDÜL TÖRENİ YAPILACAK
Midi kategorisinde final etabının grup müsabakaları 13-15 Mayıs tarihlerinde oynanacak. Finale doğrudan katılan 16 takım 1.torbadan kura ile 8 grubun 1.ve 2.sırasına, gruplardan gelen 16 takım ise 2.torbadan kura ile 8 grubun 3.ve 4.sırasına yer alacak. Grup müsabakaları sonunda 3. ve 4. olan 16 takım elenecek. Gruplarda 1. ve 2.sırayı alan 16 takım ise 17-20 Mayıs tarihlerinde eleme usulü final müsabakalarında karşı karşıya gelecek. Final müsabakaları gerçekleşmesinin ardından dereceye giren takımlara ödül töreni düzenlenecek. Aynı şekilde küçükler ve yıldızlar kategorisinde de müsabakalar sonucunda dereceye giren takımlar ödüllerine kavuşacak.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA