Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 19:56:20
Advert
Advert
 

İSU bir kez daha söyledi

İzmit'te bazı bölgelerde şebeke sularında ölümcül bakteriler olduğu ve suyun kaynatılmadan kullanılmaması gerektiğine yönelik iddialara İSU'dan yazılı açıklama gelmişti.
İSU bir kez daha söyledi
Advert

Açıklamanın ardından İSU, İzmitli vatandaşlara SMS atarak söz konusu haberlerin gerçek dışı olduğunu bir kez daha söyledi


TÜKETİCİYE ÖZENLE ULAŞTIRIYORUZ
İSU tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan yazılı açıklamada, "İSU Genel Müdürlüğü olarak, "Kocaeli'de su musluktan İçilir" ve "Atıksuda sıfır Kirlilik" ilkesi ile insanımıza ve çevremize hizmet veriyoruz. Ülkemizin en iyi şehir şebeke sularından birisini Kocaeli'ye sağlıyoruz. Bu suyun korunması için kaynağından son tüketiciye ulaşıncaya kadar özenle sağlıyoruz" ifadelerine yer verilmişti.


GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANABİLİRSİNİZ
Bugün İzmitli vatandaşlara gönderilen SMS'de ise şu ifadeler yer aldı: "İletişim kanalları üzerinden içme suyumuzun kalitesi için yapılan gerçek dışı ve kamuoyunu yanıltıcı haberleri dikkate almayınız. Kurumumuz ve Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Başkanlığı tarafından sürekli kontrolleri yapılan suyumuzu, gönül rahatlığı ile içebilir ve kullanabilirsiniz. Kocaeli'de su musluktan içilir."

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitİSUİSU açıklama
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA