Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.05.2020 SAAT 04:33:42
Advert
Advert
 

Akça Koca’dan geleneksel iftar

Hasan Uzunhasanoğlu başkanlığındaki Akça Koca Kültür Platformu’nun 6. geleneksel iftarı Emex Otel’de gerçekleştirildi
Akça Koca’dan geleneksel iftar
Advert

Hasan Uzunhasanoğlu başkanlığındaki Akça Koca Kültür Platformu’nun 6. geleneksel iftarı Emex Otel’de gerçekleşti. Emex Otel’deki iftara; Akça Koca Kültür Platformu yöneticileri; Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Dr. Ayşe Zeynep Turan, İnşaat Yüksek Mühendisi Coşkun Karakadılar, Çevre Mühendisi Banu Çevikel, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Av. Abdurrahman Kaymak, Ressam Vildan Çağlar, SAÜ Öğretim Üyesi Prof.Dr. Mehmet Bayrak, Av. Zeki Hacıibrahimoğlu, Körfez Karadenizliler Platformu Başkanı Mustafa Akın, Zeynep Postalcıoğlu, Vizyon Tur Dış Turlar Müdürü Emre İpekli, İşadamı Necati Pilavcı, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Dr. Yüksel Aksoy, Eğitimci Remzi Turan, Kardiyolog Dr. Nuri Çağlar, son Hereke Belediye Başkanı Esener Maçil, Eğitimci Zehra Genç, Makine Mühendisi Yüksel Özbay, Av. Naci Kara, Dr. Oktay Taşolar, e. İSKİ Yönetim Kurulu Üyesi Musa Ordu, Biyolog Salihe Aksoy, İşletmeci Muhammet Emin Çoban, Kültür Okulları Kurucusu Ali Aydemir, Av. Merve Kaymak, Dr. Fatma E. Taşolar, Ziraat Mühendisi Ali Kemal Dilaver, Yazarı Hakan Hacıibrahimoğlu, İşadamı Hasan Baykara, Fevzi Genç, Hematolog Dr. Hasan Dermenci, son Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, Derince Belediyesi çalışanı İbrahim Abdullah Patan, Dr. Ali Değirmenci, Makine Mühendisi Arif Yavuz, Mustafa Nevzat İlaç Sanayii Çalışanı İlker Altınten, Elektrik Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz ve eşleri katıldı.

 

 

ÜNİVERSİTELİ GENÇLER
Yalova Üniversitesi’nden İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü 2. sınıf öğrencisi Zeynep Gökçen Okyar, Endüstri Mühendisliği 2. sınıf öğrencisi Sinem Kuzu, Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisi Büşra Kalkan ile Bursa Üniversitesi’nde iş ekonomisi dalında Yüksek Lisans yapan Eda Selamet’te iftarda hazır bulundu. İftar sonrası, Kardiyolog Dr. Nuri Çağlar “Oruç ve Kalp Sağlığı”, Mehmet Akif Ersoy Fikir ve Sanat Vakfı Başkanı Mehmet Cemal Ciftçigüzeli’de  “Akif ve Türk –İslam Dünyasına Etkileri” konusunda bilgi verdi.

 

 

HACIİBRAHİMOĞLU’NA PLAKET
www.akcakocakulturplatformu.org internet sitesinde yayınlanan 1000. makaleyi gönderen Hakan Hacıibrahimoğlu’na, platform yöneticileri; Hasan Uzunhasanoğlu, Dr. Ayşe Zeynep Turan, Coşkun Karakadılar, Banu Çevikel ve Harun Reşit Karagöz tarafından birlikte plaket takdim edildi. Rahmetli Dr. M. Şefik Postalcıoğlu’nun eşi Zeynep Postalcıoğlu’na Çevre Yüksek Mühendisi Banu Çevikel ve Ressam Vildan Çağlar tarafından, Şükran - Dr. Hasan Dermencİi çiftine,  Av. Merve - Av. Abdurrahman Kaymak çifti hediyelerini takdim etti.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitAkça Koca Kültür PlatformuEmex Otel
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA