Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 03.06.2020 SAAT 02:17:16
Advert
Advert
 

İLKÇEV, aile iftarını yaptı

İLKÇEV, her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği iftar programı Gebze Öğretmenevi’nde gerçekleştirdi
İLKÇEV, aile iftarını yaptı
Advert

Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV), her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediği iftar programı Gebze Öğretmenevi’nde gerçekleştirdi. Programa Kocaeli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümnü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hukuk Müşaviri Necmi Özen, Gebze Belediye Başkan Yardımcısı Sedat Çelik, Çayırova İlçe Milli Eğitim Müdürü Azmi Tunç, Eğitim Bir Sen Gebze  Başkanı Fazlı Yağmur, STK temsilcileri, meclis üyeleri, okul müdürleri ve çok sayıda davetli aileleriyle birlikte katıldı. 

 

DERNEK FAALİYETLERİ
Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, İLKÇEV Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu'nun açılış konuşmasıyla devam etti. Kadıoğlu, dernek faaliyetleri hakkında bilgi vererek, İLKÇEV'in Ramazan ayında muhtaç ailelere zekat, sadaka, fitre ve kumanya dağıtımı yaparak sosyal sorumluluklarını yerine getirdiğini belirtti. Program yemekten sonra çay eşliğinde yapılan sıcak muhabbetlerle ve kılınan Teravih Namazı sonrası sona erdi.

Bu haber eklendi
kocaeliizmitİLKÇEVİLKÇEV iftar yemeği
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8041 TL 6.7770 TL
Euro
EURO
7.5904 TL 7.5601 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA