Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:23:05
Advert
Advert Advert
 

Körfezli kadınlar geleceği planladı

KÖRFEZ'DE ikamet eden, sosyal ve kültürel etkinliklerdeki aktif çalışmalarıyla tanınan bir grup kadın; yine bir oluşum için bir araya gelerek, fikir alış verişinde bulundular; yapacakları çalışmayı masaya yatırdılar; izlenecek yol haritası hakkında istişare yaptılar.
Körfezli kadınlar geleceği planladı
Advert

 

Sosyal Sorumluluk Projesi  gerçekleştirmek; sosyal ve kültürel konularda daha aktif bir rol içinde bulunmak, topluma ve içinde bulunduğu ortama daha faydalı işler yapmak; birlik ve beraberlik  duygusunu geliştirmek amacıyla bir araya gelen kadınlar; her zaman çalışan-ürüten, düşünen, sosyal sorumluluk için gayret gösteren başta kadınlar olmak üzere herkese yardımcı olmayı hedeflediklerini ifade ettiler. 

Körfez'in tanınan isimlerinden olan Yeniyalı  Mahallesinde ikamet eden Nermin Aydın Güzel'in organizesi ile bir araya gelen kadınlar, birlik ve beraberlik mesajı verdiler; güzel hizmetler için çalışacaklarını yineledi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA