Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 26.05.2020 SAAT 19:46:57
Advert
Advert
 

Kocaman'a ziyaretler devam ediyor

​Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a hayırlı olsun ziyaretleri yeni binasında devam ediyor.
Kocaman'a ziyaretler devam ediyor
Advert

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kartepe Belediye Başkanı Kocaman, Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Murat Kürekçi ve yönetimi, KOÜ Havacılık Uzay Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Oğuzhan Urhan, CHP İlçe Başkanı Şeref Kırmızı,yönetimi ve meclis üyeleri, SEDAŞ Kocaeli Şebeke Birim Sorumlusu Özkan Soğancı, Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Gündoğdu, Maizer Izgara Fabrika Müdürü İhsan Onur Yılmaz, AK Parti eski yöneticilerindenAv.Emel Ceylan Balcıoğlu ve Serap Ekşi, Sakarya Söğütlü Belediye Başkan Yardımcısı Adem Fidan, Ak Parti eski İl yöneticilerinden Serkan Seyhan, AK Parti İzmir İl eski Başkanı Ömer Cihat Akay, Kartepe Kulüpler Birliği Başkanı MevlütAğra ve Milli Boks Şampiyonu olan Samet Ersoy ve Harun Haliloğlu, TÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Muhammet Hanefi Akbulut, Kartepe temsilcisi ve yönetimi, DSİ Kocaeli Şube Müdürü Cahit Akşan, Kartepe Belediyesi Kadın Spor Merkezi Öğretmenleri, STK temsilcileri, hemşehrilerinive kıymetli dostlarını makamında misafir etti. 

 

 

GÖNÜL BİRLİĞİ EDECEĞİZ
Konuklarıyla yakından ilgilenen ve teşekkür eden Kartepe Belediye Başkanı Kocaman “Kartepemizin daha mutlu yarınlara ulaşması için hep birlikte çalışacağız. Özverili çalışmalarımızın neticesinde Kartepemiz hak ettiği yere gelecektir. İş dünyasından, STK’lara varıncaya kadar gönül birliği ederek Kartepemiz için çalışmalıyız. Kartepemiz güzel bir birlikteliğimiz var. Bu birliktelik sayesinde daha geniş kitlelere ulaşacağız” şeklinde konuştu.   

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitMustafa Kocamanak parti kocaeli
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA