Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 18:50:49
Advert
Advert
 

Dünyagöz İzmit'ten hemşirelere sürpriz

Hemşireler Günü, Dünyagöz İzmit'te unutulmadı. Dünyagöz İzmit Müdürü Sevim Aydın'ın da katıldığı kutlamalar kapsamında pasta kesildi ve çiçek dağıtıldı
Dünyagöz İzmit'ten hemşirelere sürpriz
Advert

Tüm dünyada işlerini şefkat ve sabırla yapan, hastaların sağlıklarına kavuşabilmeleri adına gece gündüz demeden çalışan hemşireler, özel günlerinde Dünyagöz İzmit'te unutulmadı. 12-18 Mayıs tarihleri arasındaki Hemşireler Haftası için, İzmit şubesinde gerçekleştirilen kutlamada konuşan Dünyagöz İzmit Müdürü Sevim Aydın, “İnsanlık için savaşta ve barışta, tarihin her döneminde büyük hizmetler veren tüm hemşirelerimizi bu özel günde kutluyorum. Ellerinin hafifliği yüreklerine işlemiş, vicdan sahibi tüm beyaz meleklerimizin hemşireler haftası kutlu olsun” dedi.

 

ÇİÇEK DAĞITILDI
Dünyada modern hemşireliğin kurucusu Florence Nightingale’in doğum günü sebebiyle kutlanan Dünya Hemşireler Günü’nde Dünyagöz, bünyesinde çalışan hemşireleri unutmadı. Dünyagöz İzmit şubesinde gerçekleştirilen kutlamalarda, hemşirelerin yüklerini bir nebze hafifletmek ve onlara verilen değeri göstermek için pasta kesildi ve çiçek dağıtıldı. 


ÇOK ÖNEMLİSİNİZ
Kutlamalar sırasında yaptığı konuşmada, tarihi çok eskilere dayanan bu mesleğin sahiplerinin tarihin her döneminde insanlık için önemli hizmetler verdiğinin altını çizen Dünyagöz İzmit Müdürü Sevim Aydın, “Değerli çalışma arkadaşlarım, hemşirelik, özveri, sabır, hoşgörü kavramlarını içinde bulunduran zor bir meslektir. Ekip çalışmasını bilen, el becerisi olan, hızlı çalışan hünerli eller ister; temelinde sevgi, saygı yatar. Dünyagöz İzmit hemşireleri, tüm bu vasıflara sahip beyaz meleklerdir. Ellerinin hafifliği yüreklerine işlemiş vicdan sahibi tüm hemşirelerimizin hemşireler günü kutlu olsun!” dedi.

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitDünyagöz İzmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA