Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 18:51:50
Advert
Advert
 

Yaratıcılıklarını konuşturdular

Özel Seymen, Yaratıcılık Festivali'ni de coşkulu bir şekilde düzenledi. Küçük müzisyenler, küçük ressamlar ve jimnastik gösterilerini yapan minikler söyledikleri şarkılarla ailelerini coşturdu
Yaratıcılıklarını konuşturdular
Advert

 

İLİMİZİN en köklü eğitim kurumlarından olan ve birçok ilke imza atan Özel Seymen Eğitim Kurumları, Yaratıcılık Festivalinin yedincisini de coşkulu bir şekilde gerçekleştirdi. Yaptıkları gösterilerle daha coşkulu ve keyifli geçen festivalde küçük müzisyenler, küçük ressamlar ve jimnastik gösterilerini yapan minikler söyledikleri şarkılarla da ailelerini coşturdu. Etkinlikte öğrenci ve velileri farklı gruplara ayrılarak yaratıcı çizgiler ve mandala çalışmalarını keyifle yaptı.

 


YENİ FİKİRLERE DESTEK
Festivale ilişkin konuşan Özel Seymen İlkokul Müdürü Ercan Demir, “Yaratıcılık, olmayan bir şeyi hayal edebilme, bir şeyi herkesten farklı yollarla yapabilme ve yeni fikirler geliştirebilme yeteneğidir. Çocuklar her yaş döneminde farklı farklı yaratıcılık örnekleri sunarlar, bizler de yetişkinler olarak onların yarattıkları durumları hayretle izleriz. Seymen Eğitim Kurumları Anasınıflarında, yıl içinde Scamper Yaratıcılık Programı kapsamında birçok yaratıcılık çalışması yapılarak öğrencilerin yeni fikirler üretebilme becerileri destekliyoruz. Yaratıcılık Festivali ile yaptığımız bu çalışmaları velilerimizle paylaşmış ve hep birlikte keyifli ve üretken bir gün geçirmiş oluyoruz” dedi.   

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA