Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 19:34:53
Advert
Advert
 

Grev açıklaması yine ertelendi

Demir-Yol İş Sendikası ile işveren sendikası olan Yerel Sen arasında toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde sonuç alınamadı. Demir-Yol İş’in bugün grev kararına dair basın açıklaması yapması bekleniyordu. Büyükşehir ile süren görüşmelerden dolayı basın açıklaması yine ertelendi.
Grev açıklaması yine ertelendi
Advert

 

Boran KAYALAR -  Ulaşım Park A.Ş’de çalışan 720 kişiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde işveren sendikası Yerel Sen ile işçi sendikası Demir-Yol İş Sendikası arasında anlaşma sağlanamamıştı. Demir-Yol İş Sendikası’nın grev kararı alması bekleniyor. Fakat grev kararı öncesi büyükşehirle orta yolu bulmak adına toplantılar devam ediyor. Geçtiğimiz gün yapılması beklenen grev açıklaması bugüne ertelenmişti. Fakat bugün saat 11.00’da Selülöz İş Sendikası’nda yapılması beklenen basın açıklaması da yürütülen görüşmelerde dolayı yapılmadı. Görüşme sonrası Demir-Yol İş Sendikası tarafından grev kararına yönelik açıklama yapılması bekleniyor.

 

GAZETECİLER VE İŞÇİLER KAPIDA BEKLEDİ

Gazeteciler ve Ulaşım Park A.Ş çalışanları açıklama olmasını bekledikleri için sabah Selüloz İş Sendikası’na gittiler. Fakat açıklamanın ertelendiğine dair bilgi verilmediği için kısa süre binanın girişinde beklediler. Açıklamanın ertelendiği ve Büyükşehir ile Demir-Yol İş Sendikası’nın görüşmeleri sürdürdüğü öğrenilince gazeteciler sendika binasının önünden ayrıldılar.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA