Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.06.2020 SAAT 23:35:12
Advert
Advert
 

Aygün: Eğitim bizim asil işimizdir

Eğitim camiasından konukları ile bir araya gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, eğitime yönelik faaliyetleri belediyenin asli işi olarak gördüklerini söyledi
Aygün: Eğitim bizim asil işimizdir
Advert

Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, eğitim camiasından konuklarını makamında konuk etmeye devam ediyor. Başkan Aygün son olarak Nene Hatun İlk ve Orta Okulu Müdürü Ekrem Ertuğral, Seka Çocuk Dostları Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Kader Yılmaz, Alparslan Orta Okulu Müdürü Lütfi Özyurt ve futbolda Kocaeli il şampiyonu olan öğrencileri, Hamit Özdağ İmam Hatip Orta Okulu Müdürü Abdurrahman Öz, Hikmet Uluğbay İlk ve Ortaokulu Müdürü Suat Yazan, Pakmaya Huriye Pak Ortaokulu Müdürü Bilal Avcı, Çınarlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ahmet Süleyman Toktaş, Zehra Emine Öçgüder Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Jale Şahin ve okul aile birliği yöneticileri ile bir araya geldi.


TEK KİŞİNİN İŞİ DEĞİL
Eğitimin kendilerinin en önemli öncelikleri arasında yer aldığını belirten Zeki Aygün, “Okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve okul aile birliği yöneticilerimiz ile bir araya geldiğimiz bu buluşmalar bizler açısından da çok verimli geçiyor. Bu vesileyle sizlerin ilettiği okullarımızın talep ve ihtiyaçlarını aciliyet sırasına göre gideriyoruz. Çocuklarımızı geleceğe daha iyi hazırlamak için kuşkusuz en önemli unsur eğitim. Biz de bu anlayışla ülkemizin yarınlarını inşa edecek olan çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim alması için elimizden geleni yapacağız. Fakat bu konuda herkese sorumluluklar düşüyor. Eğitim sadece okulla sınırlı kalıp, sorumluluğu öğretmenlerimizin sırtına yüklenmeyecek kadar büyük bir süreç. İlk etapta ailelerden başlayarak hepimiz bu konuda üzerimize düşeni yapmalıyız” dedi.

Bu haber eklendi
kocaeliderincezeki aygün
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7699 TL 6.7429 TL
Euro
EURO
7.5927 TL 7.5624 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA