Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:55:34
Advert
Advert Advert
 

Büyükakın: Her sıkıntılı durumda bayrağa sahip çıktınız

Memur-Sen heyetini ağırlayan Tahir Büyükakın, bu ülkenin yaşadığı her sıkıntılı durumda Memur-Sen’in sorumluluk aldığını, bayrağımıza ve tüm kutsallarımıza sahip çıktığını vurguladı
Büyükakın: Her sıkıntılı durumda bayrağa sahip çıktınız
Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Memur-Sen İl Temsilcisi Şahin Yaşlık ile şube başkanlarını makamında konuk etti. Yerel konular üzerine görüş alışverişinin ardından konuklarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Büyükakın, Memur-Sen’in her daim milli iradenin yanında yer aldığını dile getirerek, “Demokrasinin, insan hak ve hürriyetlerinin yerleşmesine verdiğiniz destek için sizlere çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte küresel adaletsizliklere karşı sesinizi yükseltme noktasında sergilediğiniz tutum içinde bir kez daha üyelerinizi ve sizleri kutluyorum” ifadelerini sarf etti. 


SORUMLULUK ALDINIZ 
“Ülkesi, kenti ve insanı için çalışan nitelikli personellerin varlığıyla Kocaeli’nde dün olduğu gibi bugün ve yarın da halkımıza hizmet edeceğiz” diyen Başkan Büyükakın, Memur-Sen ailesinin her daim hakkın ve gerçeğin yanında olduğunu, kalpleri ülkesi için attığına şahit olduklarını dile getirdi. Memur-Sen’in ülkemizde yaşanan zorlu süreçler başta olmak üzere, dünyanın farklı bölgelerindeki zalimlerin karşısında söz söyleyen bir hareket olduğunu söyleyen Büyükakın, “15 Temmuz FETÖ darbe girişimi başta olmak üzere bu ülkemizin yaşadığı her sıkıntılı durumda sorumluluk aldınız, bayrağımıza ve tüm kutsallarımıza sahip çıktınız” şeklinde konuştu.


MAZERET ÜRETMEK YOK
Memurların hakları noktasında üzerlerine düşenleri bugüne kadar yerine getirdiklerini de sözlerine ekleyen Tahir Büyükakın, belediyemiz çatısı altında halkımıza verilen hizmetlerin en yüksek seviyede verimli geçmesinde memurlarımıza büyük görev düştüğünü de vurguladı. Büyükakın, “Durmayacağız, çalışacağız ve önümüze çıkan sorunlara karşı da mazeret üretmeden maharetimizi ortaya koyacağız. Şunu biliyoruz ki, halkımızın gönüllerine girmek için çıktığımız bu yolda başarılı olacağız. Duasını alacak her hayırlı işte Memur-Sen ailesinin bizlere destek vermesini istiyoruz. Vatandaşımızı mutlu edecek adımları da hep birlikte atacağız” diyerek sözlerini tamamladı. Yaşlık ve beraberindekiler, Büyükakın’ın Büyükşehir Başkanı seçilmesinden dolayı tebriklerini de iletti.

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmittahir büyükakın
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA