Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.05.2020 SAAT 04:44:57
Advert
Advert
 

İzmit Belediyesi'nden kaçak yapılara ceza

İzmit Belediyesi Encümen toplantısında metruk yapıların yıkılması ve kaçak inşaat yapan vatandaşlara cezalar verilmesi kararlaştırıldı
İzmit Belediyesi'nden kaçak yapılara ceza
Advert

 

Arif BULUT - İzmit Belediyesi Encümen toplantısında 48 madde karara bağlandı. Encümen toplantısına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlık yaptı. İzmit Belediyesi encümen toplantılarını sürdürüyor. 48 gündem maddesi için toplanan encümen üyeleri İmar ve Şehircilik Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü ile Yapı Konut Müdürlüğünün kararlarını imzaya döktü.


YENİ SÖZLEŞME İMZALANACAK
İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün gündem maddelerinde Deretepe Mahallesi’nde 154 ada 3-4-5 nolu parsellerin tevhidine onay verildi.  Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün gündem maddelerinden olan Kozluk Mahallesi’ndeki Heykel taksi durağı kira sözleşmesinin feshedildi. Taksi durağı ile yeni sözleşme imzalanacak. 


YIKIM KARARLARI
Yenidoğan Mahallesi’ndeki istinat duvarının yıkılmasına karar verildi. Yenimahalle’de bulunan 2 kaçak inşaata para cezası verilmesi de toplantıda karara bağlandı. Bağlıca Mahallesi’nde kaçak samanlık ve ahır inşa eden bir vatandaşa ceza verildi. Ambarcı Mahallesi’nde Sami Gündüz adlı vatandaşa verilen para cezası imar barışı çerçevesinde iade edilecek. Gökçeören Mahallesi’nde 3, Ambarcı Mahallesi’nde de 1 metruk yapı yıkılacak.  Kabaoğlu’nda cami lojmanı olarak kullanılan bir alan yıkılmasına karar verildi. Başaran Camii’nin eski cami binasının yıkılması kararlaştırıldı. Ambarcı’da da eski okul binası yıkılacak. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA