Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:32:07
Advert
Advert Advert
 

İzmit Kaymakamlığı'nda yeni dönem

Vatandaşa daha hızlı ve daha iyi hizmet vermek amacıyla İzmit ilçe kaymakamlığına Açık Kapı bürosu kuruldu.
İzmit Kaymakamlığı'nda yeni dönem
Advert

 

Boran KAYALAR - İzmit Kaymakamlığına ve bağlı kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan başvurulara ilişkin iş ve işlemlerin hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırılmasını temin etmek; Sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyetini artırmak, talep ve beklentilerin analiz ve raporlamalarının yapılarak, oluşturulacak yeni yönetim politikalarına ve hizmet sunum tekniklerine esas olmak üzere anlamlı veriler haline getirilmesini sağlamak amacıyla İçişleri Bakanlığının talimatlarıyla İzmit İlçe Kaymakamlığına “ Açık Kapı Bürosu”  kuruldu. Büro bugün itibariyle  faaliyete geçti. Aynı uygulama daha önce Kocaeli Valiliğinde hayata geçirilmişti.

 

RAHAT VE SORUNSUZ HAYAT 

Konuyla ilgili ilçe kaymakamlığından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:  “Kamu kurum ve kuruluşlarının temel amacı güleryüz, iyi niyet ve insancıl yaklaşımlarla vatandaşların sorunlarının çözümünde onlara yardımcı olmak, onların mutlu, rahat ve sorunsuz bir hayat yaşamaları için içine düştükleri sıkıntı ve açmazları ortadan kaldırmak amacıyla işbirliği içinde çalışmaktır.

 

 BAŞVURULARI BEKLEMEKTE 

Bu amaçların gerçekleşmesi için sorunlarına çözüm bekleyen vatandaşların değişik yerlerdeki kurumlara gitmek suretiyle hem zaman kaybı yaşamamaları hem de sorunlarının tek elden, tek yerden ve ivedilikle çözümü için "Sorun varsa Çözüm Mutlaka Vardır" felsefesiyle  AÇIK KAPI  vatandaşlarımızın başvurularını beklemektedir.

 

İNTERNET ÜZERİNDEN TIK

İZMİT KAYMAKAMLIĞI AÇIK KAPI BÜROSUNA ilişkin sorunu bulunan vatandaşlar sorunlarını çözüme kavuşturmak üzere doğrudan Kaymakamlığımız Açık Kapı Bürosuna gelerek başvurularını yapabilecekleri gibi internet üzerinden acikkapi.gov.tr adresini tıklayarak veya İzmit Kaymakamlığı resmi  Web Sitesinden AÇIK KAPI linkini tıklayarak elektronik ortamda başvurularını yapabileceklerdir.  İzmitli hemşerilerimize duyurulur” dedi

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA