Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 02:23:19
Advert
Advert
 

Bayramda ulaşım ücretsiz

Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısında AK Parti grubunun teklifi ile bayramda 3 gün belediye otobüsleri, tramvay ve deniz taşımacılığı ücretsiz olmasına karar verilesi bekleniyor
Bayramda ulaşım ücretsiz
Advert

Süriye ÇATAK TEK   -Büyükşehir Belediyesi Mayıs ayı meclis toplantısı bugün Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde yapılacak. Saat 15.00’te yapılacak olan toplantıda 79 gündem maddesi üzerinde görüşme yapılması bekleniyor. Büyük çoğunluğu imar konuları olan meclis toplantısında Ramazan Bayramında ulaşımın ücretsiz olması ile ilgili AK Parti grubu önerge verecek. Önergenin meclisten geçmesi ve bayram süresince 3 gün ulaşımın ücretsiz olacak. 

 

79 GÜNDEM MADDESİ GÖRÜŞÜLECEK
Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ın başkanlığında gerçekleştirilecek toplantıda 79 gündem maddesi üzerinde görüşme yapılacak umar komisyonundan gelen çok sayıda maddeye CHP’nin muhalefet şerhi koyması bekleniyor. CHP’nin önergesi ile gündeme alınan öğrencilerin ücretsiz taşınması gündemi de görüşülecek. Öğrencilerin ücretsiz taşınması komisyonda ret edildi ve mecliste de geçmemesi bekleniyor.

 

TRAMVAY DA ÜCRETSİZ 
Mecliste AK Parti Meclis üyelerinin önergesi ile 4-6 Haziran tarihleri arasında kutlanacak olan Ramazan bayramında ulaşımın ücretsiz olması için önerge verilecek. AK Parti adına Grup Başkanvekili Yaşar Çakmak ve Mustafa Soydabaş tarafından verilecek önerge ile belediye otobüsleri, tramvay ve deniz taşımacılığı 3 gün süreyle ücretsiz olması teklif edilecek. Teklifin meclisten geçmesi bekleniyor. Bayramda 200 ve 250 No’lu hatlar ücretsiz olmayacak. 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitBayramda ulaşım ücretsiz
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA