Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 18.02.2020 SAAT 01:49:48
Advert
 

AK Parti’de ikinci tur arayışı başladı

AK Parti’de Ankara’ya giden 5 aday arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın il başkanın atamaması üzerine ikinci kez istişareler başladı. Genel merkezden gelen heyet yeniden ilçe başkanları, eski ilçe başkanları ve belediye başkanları ile istişare yaptı
AK Parti’de ikinci tur arayışı başladı
rek

Süriye ÇATAK TEK   -AK Parti’de il başkanlığı arayışı için ikinci kez istişare süreci başladı. Önceki akşam Kocaeli’ye gelen ve genel merkez tarafından görevlendirilen heyet dün il binasında saat 13.00’ten itibaren istişareleri yeniden yapıldı. Bölge Koordinatörü ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Mustafa Köse’nin heyetinde yer alan yardımcıları Muhammet Balta başkanlığında ikinci kez başlatılan istişarelerde en iyi il başkanı arayışı için çalışılıyor. 

 

EN İYİ İL BAŞKANI ARANIYOR
Bölge Koordinatörü yardımcısı Trabzon Milletvekili Muhammet Balta başkanlığında 3 kişilik heyet tarafından gerçekleştirilen görüşmeler saat 13.00’te başladı. Heyet ile olarak ilçe başkanlarını tek tek görüşmeye aldı. Ardından partinin kuruluşundan bu yana görev yapan ilçe başkanları ile toplu ya da isteğe bağlı olarak tek tek görüşen heyet en son mevcut belediye başkanları ile görüşme yaptı. İstişarelerde Kocaeli il başkanının belirlenmesinde izlenecek yol, kimin il başkanı olması gerektiği ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. En iyi il başkanını arama çalışması AK Parti’de önümüzdeki hafta başına kadar devam edebilir. 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitak parti kocaeliAK Parti’de ikinci tur arayışı
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0551 TL 6.0309 TL
Euro
EURO
6.5651 TL 6.5389 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA