Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 17:59:25
Advert
Advert
 

En iyisini arıyoruz

AK Parti’de il başkanlığı arayışı için genel merkez tarafından gönderilen heyetin başkanı Muhammed Balta, tüm çevrelerle görüşüp en iyi il başkanını bulmaya çalışacaklarını belirtti. kanaat önderleri ve eski il başkanlarıyla da görüşeceklerini söyleyen Balta, objektif bir rapor hazırlayacaklarının altını çizdi
En iyisini arıyoruz
Advert

 

Süriye ÇATAK TEK -  AK Parti’de il başkanlığı için istişareleri yapan Bölge Koordinatör Yardımcısı Muhammet Balta, süreç ile ilgili açıklama yaptı. Kocaeli’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından çok önemsendiğini ifade eden Balta, hedeflerinin en iyi il başkanını bulmak olduğunu kaydetti. Eski il başkanları ve kanaat önderlerinin de görüşlerini alarak yeni bir rapor hazırlayacaklarının altını çizen Balta, “Objektif bir raporu genel merkezimize sunacağız” dedi.

 

YENİ RAPOR HAZIRLANACAK

Eski ilçe başkanları ile görüşmeye girmeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Balta, “İl başkanlığı ile ilgili genel merkez yöneticileri, teşkilat başkanlığı ve Cumhurbaşkanımız ile yapılan görüşmenin ardından yeniden bir değerlendirme yapılması istendi. Bugün ilçe başkanlarımız, kuruluşundan bu yana görev yapan ilçe başkanlarımız ve belediye başkanlarımız ile görüşeceğiz. Ayrıca kanaat önderleri, eski il başkanlarımız ve milletvekillerimizle de görüşüp yeni bir rapor hazırlayıp genel merkeze sunacağız.

 

 

TÜM ÇEVRELERİN GÖRÜŞÜ ALINACAK

Birçok başarıya imza atmış, bugüne kadar örnek olan Kocaeli teşkilatlarını Cumhurbaşkanımız çok önemsiyor. Bu yüzden ince eleyip sık dokuyoruz. Tüm çevrelerin görüşlerini alarak bir rapor hazırlayacağız. AK Parti’de Cumhurbaşkanımızın vekaletini almak isteyen çok sayıda arkadaşımız var. AK Parti davasına inana herkes bu görevi yapabilir. Ama bir kişi seçilecek. Biz en iyisini bulma hedefindeyiz. Görüşmelerin ardından objektif bir rapor hazırlayıp genel merkezimize sunacağız” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA