Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 20.08.2019 SAAT 02:38:54
Advert
Advert
 

Hürriyet'ten beklenen hamle geldi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Mehmet Örgev, Güray Oruç ve Serkan Yeğnidemir’ e bağlı olan müdürlükleri kendine bağladı
Hürriyet'ten beklenen hamle geldi

 

Boran KAYALAR - İzmit Belediyesinin yeni ve CHP’li başkanı Fatma Kaplan Hürriyet yaklaşık bir ay önce mazbatasını alarak çalışmaya başladı. Ancak bugüne kadar resmi olarak sadece özel kalem müdürünü ve siyasi başkan yardımcısını atadı. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğüne de vekaleten bir atama yaptı. Bunun dışında herhangi bir atama yapmadı.

 

GÖRÜLEN LÜZUM ÜZERİNE

Ekibini kurma konusunda oldukça ağırdan alan Başkan Hürriyet bugün ilginç bir adım attı. Daha önce makamına çağırıp “Yeni ekip kurmayı planlıyorum. Kendinize yer bulun” dediği üç başkan yardımcısına bağlı tüm müdürlükleri kendine bağladı. Hürriyet gerekçe olarak “görülen lüzum üzerine” ifadesini kullandı.

 

O ÜÇ İSİM

Bilindiği gibi geçen dönemin başkan yardımcılarından İbrahim Bulut bu dönem aday olmamış, Adnan Pala ise Derince Belediyesine yine başkan yardımcısı olarak transfer olmuştu. Mehmet Örgev, Güray Oruç ve Serkan Yeğnidemir ise herhangi bir kuruma geçmemiş ya da geçememişti.

 

YALÇIN’A BAĞLI MÜDÜRLÜKLER

Daha önce başkan yardımcılığına atanan Dilek Yalçın’a ise aşağıdaki müdürlükler bağlanmıştı. Yani aşağıdaki müdürlüklerin dışındaki tüm müdürlükler, bundan böyle Başkan Hürriyet’e bağlanmış oldu:

 

Mali Hizmetler Müdürlüğü

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

Bilgi İşlem Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Müdürlüğü

İşletme ve İştirakler Müdürlüğü

Yazı İşleri Müdürlüğü

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü

Fen İşleri Müdürlüğü

Temizlik İşleri Müdürlüğü

Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.5959 TL 5.5736 TL
Euro
EURO
6.2126 TL 6.1878 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA