Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 13.08.2020 SAAT 07:53:02
Advert
Advert
 

Kandıra İtfaiye iftarda buluştu

Kandıra İtfaiye Grup Amirliği 9. geleneksel iftar programında bir araya geldi. İftara katılım yoğun oldu
Kandıra İtfaiye iftarda buluştu
Advert

Ünal CANKURT  -Kandıra'nın güzide kurumlarından 7/24 Kandıra'da yaşayanların kötü gün dostu ve kurtarıcısı olmaya devam eden, İtfaiye Grup Amirliğinin geleneksel hale gelen iftar programının bu sene 9'ncusu gerçekleşti. İftar programına itfaiyede çalışan ve daha önce çalışmış olup emekliliğe ayrılanlar aileleriyle birlikte katıldı.

 

PLAKET VERİLDİ 
2 yıl önce genç yaşta kalp krizi sonucu vefat eden Kandıra itfaiye grup amirliği çalışanı Muhammet Cihan Yeğin'in eşi Esra Hanım ile minik kızı Lina'da iftar programına iştirak etti. Esra Hanıma ve biricik kızı Lina'ya itfaiye yöneticileri tarafından plaket ve hediyeler verildi. Plaket ve hediye töreninde Kandıra İtfaiye Grup Amiri Aydın Kardaş kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı ve müdürlerini selamlayarak iftara katılan personel ve ailelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti. Vefat eden personel Muhammet Cihan Yeğin'in eşi Esra Hanıma hitaben "Muhammet kardeşimiz bizlere iki emanet bıraktı. Değerli eşi Esra Hanım ve kızımız Lina. Biz sizi unutmak istemiyoruz her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz" ifadelerine yer verdi.

 

DUYGUSAL ANLAR
Hediye ve plaket takdim töreninden sonra teşekkür mahiyetinde kısa bir konuşma yapan Esra Hanım, ''Eşim bana itfaiye kocaman bir aile diye anlatırdı. Ben eşimi bana anlatmak istediğini anlamakta güçlük çekerdim ama şimdi eşimin dediklerini itfaiye için yaptığı kocaman bir aileyiz benzetmesini çok iyi anlıyorum. Allah hepinizden razı olsun çok teşekkür ederim'' şeklinde konuştu. Bu sözler üzerine vefat eden Muhammet Cihan Yeğin'in iş arkadaşları ve amirleri gözyaşlarını tutamadı. 9'ncu geleneksel iftar programına ev sahipliğini yapan Kandıra İtfaiye Grubunun kuruma bağlılığı ve örneklik teşkil eden iş arkadaşlığı ilişkileri dikkat çekti.

 

 

 

Bu haber eklendi
kcoaelikandırakandıra itfaiye iftar
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA