Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.05.2020 SAAT 18:59:26
Advert
Advert
 

Amra, Kafkas danslarını sergiledi

Amra Kafkas Halk Dansları Topluluğu, yaklaşık 150 dansçısıyla nefesleri kesen gösteri yaptı. Gösteri ayakta alkışlandı
Amra, Kafkas danslarını sergiledi
Advert

Uzun Yıllardır yurt içi yurt dışı festivallerinde ilimizi ve ülkemizi başarı ile temsil eden Amra Kafkas Halk Dansları Topluluğu, yaklaşık 150 dansçısıyla nefesleri kesen gösteri yaptı. Başkanlığı ve eğitmenliğini İlker Yar’ın yaptığı gösteriye İl Spor Müdürü Muzaffer Cintimar, Büyükşehir Belediyesi Konservatuvar Şube Müdürü İl Spor Şube Müdürü Engin Yaşar, İlçe Por Müdürü Turgay Bulut, Hayriye Sözen, İzmit Belediyesi Başkanı Fatma Hürriyet Kaplan katıldı. 

 

ÇERKES VE ABHAZ ESİNTİLERİ
Minik, küçük, genç ve hobi grupları ile toplam 150 dansçı ile çalışmalarına devam eden grup önceki akşam Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen iftar sonrası gecede gösterileriyle büyüledi. Çerkes, Abhaz esintilerinin olduğu gece miniklerin gösterisi büyük ilgi gördü. 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitAmra Kafkas Halk Dansları Topluluğu
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA