Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 18:15:12
Advert
Advert
 

Emanet gençlerimizin ellerinde yükselecek

Başkan Büyükakın,19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında ziyaretine gelen gençlerle sohbet etti, “Mukaddes emanet gençlerimizin ellerinde yükselecek” dedi
Emanet gençlerimizin ellerinde yükselecek
Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar’ın eşlik ettiği 2019 yılı Karate Avrupa Gençler Şampiyonu Fatma Naz Yenen, Okul Sporları Yüzme 2018 dünya ikincisi Mert Ali Satır, KYK 2018 yılı edebiyat kampı birincisi Zeynep Çetin ve AB projeleri, Eurodesk Avrupa Gönüllülük Hareketlerinde Gönüllü Lider Ekmel Taceddin Kuş’u makamında konuk etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten ve heyete teşekkürlerini sunan Başkan Büyükakın, gençlerle sohbetinde kitap okumanın öneminin yanı sıra Kocaeli’deki gençlik projelerinden bahsetti. 

 

HER ALANDA YÜKSEK MOTİVASYONLA ÇALIŞIYORUZ
Kocaeli’de gençlerin yönetimlere aktif katılımını çok önemsediğini görüşmede vurgulayan Başkan Büyükakın, gençlik meclisleri kurarak hayatın içerisinde yer alan birçok konuyu gençlerle karar vereceklerini söyledi. Kent mimarisinden sokak resimlerine kadar her alanda gençlerin fikirlerini alacaklarını dile getiren Büyükakın, Kılavuz Gençlik başta olmak üzere sosyal sorumluluk projelerinde gençlerin görev almasını istedi. Türkiye'yi muassır medeniyetler seviyesinin üstüne taşımak istediklerini söyleyen Başkan Büyükakın, “Bunun için gençlerimizle bilimde, sanatta, sporda ve hayatın her alanında yüksek motivasyonla çalışıyoruz. Şunu da ifade etmek isterim ki aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin mukaddes emaneti olan bu güzel ülkemize ve vatanımıza gençlerimizle birlikte sahip çıkacağız.Bu mukaddes emanet gençlerimizin ellerinde yükselecek” diye konuştu. 

 

 

ECDADIMIZI RAHMET VE MİNNETLE ANIYORUM
Kocaelilerin, özellikle gençlerin mutluluğu için çalıştıklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Bu ziyaret vesilesiyle bir kez daha ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vebize bu aziz toprakları vatan kılan bütün ecdadımızı rahmet ve minnetle anıyorum” ifadelerini sarf etti. Gençlerle olan sohbetinde araştırmanın, sorgulamanın ve geleceğe dönük büyük heyecanla çalışmanın ne kadar kıymetli hazine olduğunu da sözlerine ekleyen Büyükakın, “Gençlerimize güveniyoruz. Sizlerin iyi yetişmesi ve büyük güçlü Türkiye’nin oluşmasına sunacağınız her alandaki katkıya değer veriyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaelitahir büyükakınizmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA