Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.07.2019 SAAT 06:47:10
Advert
 
Advert

Tüm Bel-Sen İzmit Belediyesinde yetkiyi aldı

Tüm Bel-Sen Kocaeli şubesi yaptığı bir açıklama ile İzmit Belediyesinde yetkiyi aldığını duyurdu.
Tüm Bel-Sen İzmit Belediyesinde yetkiyi aldı

Yaklaşık 220 memurun çalıştığı İzmit Belediyesi’nde yetkili sendika artık Tüm Bel-Sen oldu. Tüm Bel-Sen Kocaeli şubesi yaptığı bir açıklama ile İzmit Belediyesinde yetkiyi aldığını duyurdu.

 

Tüm Bel-Sen Kocaeli şubesi Erdal Karakuş'un yaptığı açıklama şöyle;

 

"Tüm Bel-Sen Kocaeli Şubemiz, 2019  yılı yetki tespit döneminde İzmit Belediyemizde 15 Mayıs yetki tutanağına istinaden “Yetkili Sendika” olmuştur. Sorumluluğumuzu daha da yükselten bu görev ve yetki dolayısı ile Tüm Bel-Sen ailemizi yetkili kılan tüm emekçi dostlarımıza teşekkür ediyoruz.

 

Bizler bundan sonra, Bem-Bir-Sen üyesi emekçi dostlarımız ve işçi arkadaşlarımız dahil olmak üzere; İzmit Belediyemizde tüm çalışanların sorunları ve çalışma barışı için ortak çaba göstermeye hazırız. Hak mücadelemiz, sofralarımız, geleceğimiz, Kentimiz ve İzmit’imiz için her şeyin daha güzel olması için, daha başarılı yerel yönetim hizmetleri üretimi için yüksek bir çaba göstereceğiz.

Tüm kamuoyuna saygı ile ifade ederiz."

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER: kocaeliizmitTüm Bel- Sen
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6502 TL 5.6276 TL
Euro
EURO
6.3550 TL 6.3296 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA