Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 17:15:29
Advert
Advert
 

Civelek ve Ceyhan ile görüştüler

AK Parti’de il başkanlığı arayışında genel merkezden gönderilen heyet önceki akşam eski il başkanı Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ile görüştü. İki isimle yapılan görüşme parti içinde heyecan yarattı. Partililer iki isimden birinin atanmasının partiyi toparlayacağını düşünüyor
Civelek ve Ceyhan ile görüştüler
Advert

Süriye ÇATAK TEK  -AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy’un 3 Mayıs’ta istifa etmesinin ardından yerine yeni başkan atama arayışı partide devam ediyor. AK Parti Genel Merkezi tarafından ikinci kez Kocaeli’ye gönderilen heyet önemli görüşmeler yapıyor. Önceki gün İlçe Başkanları, partinin kuruluşundan bu yana görev yapan eski ilçe başkanları ve belediye başkanları ile görüşen heyet ardın gece 00.30’a kadar il binasında önemli isimlerle tek tek görüştü. 

 

İKİ İSİM HEYECAN YARATTI
Trabzon Milletvekili ve Kocaeli Koordinatör Yardımcısı Muhammet Balta başkanlığındaki 3 kişiden oluşan heyet dün gece geç saatlere kadar en iyi il başkanını bulmak için çalışmalarını sürdürdü. Genel Merkez’in talep ettiği ve partinin kanaat önderleri niteliğinde olan isimlerle görüşme yapıldı. Partinin eski il başkanı Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan ile görüştü. İki eski il başkanı ile yapılan görüşme parti içinde büyük heyecan yarattı. Partililer eski başkanlardan birinin atanması halinde yaşanan sürecin toparlanabileceğini söylüyor. 

 

KENDİLERİNİ DE TANITTILAR
Eski il başkanları dışında eski İzmit Belediye Başkanı Halil Vehbi Yenice, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, Büyükşehir Belediyesi eski Başkanvekili Zekeriya Özak ve aday olduğunu söyleyen eski il yöneticisi Ahmet Berberoğlu ile görüştü. Heyet, kanaat önderleri ile yarım saati geçen sürelerde görüşme yaptı. Görüşmede il başkanı olarak görmek istedikleri 3 ismi istedikleri kanaat önderlerinden aynı zamanda kendilerini tanıtmaları da istenmesi dikkat çekti. 

 

 


 

Bu haber eklendi
kocaeliizmitkocaeli ak parti
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8118 TL 6.7846 TL
Euro
EURO
7.4984 TL 7.4685 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA