Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:35:38
Advert
Advert Advert
 

Kocaman hemşehrilerinin iftar sofrasında

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Marmara Ordulular Derneği ve Sarımeşe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katıldı.
Kocaman hemşehrilerinin iftar sofrasında
Advert

 

11 Ayın Sultanı Ramazan-I Şerif ayı münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman, Marmara Ordulular Derneği tarafından Acısu Kültür Merkezi ve Sarımeşe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programlarına katıldı. Marmara Ordulular Derneği Başkanı Mehmet Çun ve üyeleri Belediye Başkanı Kocaman’ı sevgi ve ilgi ile karşıladılar. Sarımeşe’de iftar programında da hemşehrileriyle bir araya gelen Belediye Başkanı Kocaman orucunu Sarımeşeli hemşehrileriyle birlikte açtıktan sonra istek ve talepleri dinledi.   

 

STK’LARA ÖNEM VERİYORUZ

Dernek üyeleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Kocaman yaptığı konuşmada “Ülke ve millet olarak hedeflerimize ulaşmak istiyorsak öncelikle güçlü olacağız. Buda çok çalışmaktan ve üretmekten geçmektedir. Kartepe Belediyesi olarak STK’ların faydalı işlerde yoğunlaşmasına katkı sunmak her daim önceliğimiz olacak. İlçemizde yaşayan her bir ferdimiz köken ne olursa olsun bizim komşumuzdur, hemşehrimizdir. Kültürel ve yöresel farklılıklarımız ve çeşitliliklerimiz ise zenginliğimizdir. Değerlerimizi koruyarak gelecek nesillere aktarılmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu. 

 

GÖNLÜMÜZ BİR SOFRAMIZ BİR

Sarımeşe Mahallesi’nde düzenlenen iftar programına katılan Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman’ı Mahalle Muhtarı İsmail Eken ve mahalle sakinleri karşıladı. Belediye Başkanı Kocaman “Bugün iftarımızda Sarımeşe Mahallesinde ikamet eden hemşehrilerimizle bir araya geldik. Bir araya gelmemize vesile olan soframızı paylaşan bütün hemşehrilerimiz yürekten teşekkür ederim. Sofralarımızın bereketli, gönüllerimizin birliği daim, dualarımız kabul olsun” ifadelerini kullandı. İftar sonrası hemşehrileriyle sohbet eden Kocaman “Bu birliktelik bizleri güçlendirecek ve hep beraber ortak değerlerimiz olan Kartepemiz için çok güzel işler yapacağız inşallah” dedi.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA