Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 01:34:56
Advert
Advert Advert
 

Lösemiye karşı donör oldular

TÜM Bel-Sen Kocaeli Şubesi, lösemi tedavisi gören Öykü Arin ve tüm lösemi hastası çocukların tedavisinde duyarlılık yaratmak ve kan bağışı yapmak amacıyla, Kocaeli Makine Mühendisleri Odası ile birlikte basın açıklaması ve donörlük işlemlerini gerçekleştirdi.
Lösemiye karşı donör oldular
Advert

 

Basın açıklamasına İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de katılım sağladı ve bu çağrının büyütülmesi gerektiğini ifade etti. Kan verme işlemleri gün boyu devam etti ve farklı kurumlarca, izleyen tarihlerde kampanyanın sürdürüleceği ifade edildi. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA