Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.05.2020 SAAT 05:00:19
Advert
Advert
 

Gölcük ADSM bilgilendiriyor

Küçük Ev Kreş ve Gündüz Bakım Evi miniklerine, Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hemşireleri tarafından ağız ve diş sağlığı eğitimi verildi
Gölcük ADSM bilgilendiriyor
Advert

GÖLCÜK Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hemşireleri, okul öncesi öğrencilerine ağız ve diş sağlığı eğitimi verdi. Küçük Ev Kreş ve Gündüz Bakım Evinde, eğitim hemşiresi Fatma Uygun Gürbüz tarafından okul öncesi çocuklarda ağız ve diş sağlığı, doğru fırçalama eğitimi, doğru beslenme sağlık hizmeti sunum sürecinde ağız ve diş sağlığını korumak hijyeni sağlama açısından doğru bilgilendirme fırçalama alışkanlığının kazandırılması çürüklere karşı florür ve benzeri işlemlerin önemi alışkanlıkların kazandırılması konulu eğitim verildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.7831 TL 6.7560 TL
Euro
EURO
7.4544 TL 7.4247 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA