Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 06:52:10
Advert
Advert
 

Birlikte çalışacağız birlikte başaracağız

Zeki Aygün, ilçedeki sivil toplum kuruluşlarını iftarda ağırladı. STK’ların Derince’nin en önemli zenginliği olduğunu belirten Başkan Aygün, “Birlikte çalışacak, birlikte başaracağız” dedi
Birlikte çalışacağız birlikte başaracağız
Advert

 

DERİNCE Kent Meydanı’nda her akşam düzenlenen çayhane etkinlikleri ile Ramazan ayının dolu dolu yaşandığı ilçede bu kez sivil toplum kuruluşları için bir iftar programı organize edildi. Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün’ün ev sahipliğindeki iftara ilgi yüksekti. Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen programa AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca, Hizmet-İş Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, 5 Nolu Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Niyazi Yağız, meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri katıldı. 


ÖNEMLİ MESAJLAR
Hep birlikte okunan akşam ezanının ardından oruçların açıldığı iftar programı aynı zamanda dernekler arasında birlik ve beraberliğin pekişmesine de vesile oldu. İftar programına katılımlarından dolayı sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerine teşekkür eden Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi. STK’ların önemine vurgu yapan Başkan Aygün, “Ramazan ayını ilçemizde en güzel şekilde idrak ederken, bu akşam olduğu gibi böylesi kıymetli kalabalıklarla bir arada olmaktan mutluluk duyuyorum. Daha önce de ifade ettiğim gibi sivil toplum kuruluşlarımız bizim kültürel mozaiğimiz, zenginliğimiz.


SİZE DANIŞACAĞIZ
Önümüzdeki beş yıllık süreçte derneklerimiz, meslek gruplarımız en önemli yol arkadaşlarımız olacak. Bundan kuşkunuz olmasın. İlçemizin geleceğine hep birlikte yön vereceğiz. Gerek bu tür toplantılarda gerekse halk meclislerinde sık sık bir araya gelmeyi arzu ediyoruz. Derince’ye daha iyi hizmet için sizlerin fikir ve önerilerinize ihtiyacımız var. Sizler ülkemizin birleştirici unsurlarısınız. Birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olduğu müddetçe aşamayacağımız engel yok. Derince’mize, Kocaeli’mize katkı sağlamak için birlikte çalışacak, birlikte başaracağız. Bu vesileyle bu akşamki gönül soframıza iştirak ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA