Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 13.08.2020 SAAT 08:47:52
Advert
Advert
 

Bem Bir Sen: Çadır dahi kuracağımızın bilinmesini isteriz

İzmit Belediyesi’nde Tüm Bel Sen, çoğunluğu sağlayarak yetkiyi Bem Bir Sen’in elinden aldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen, “İzmit Belediyesi Önünü Memur-Sen ailesi olarak dolduracağımızı, demokratik tavrımızın süreklilik arz etmesi adına çadır dahi kuracağımızın bilinmesini isteriz” dedi.
Bem Bir Sen: Çadır dahi kuracağımızın bilinmesini isteriz
Advert

 

İzmit Belediyesi’nde Tüm Bel Sen, çoğunluğu sağlayarak yetkiyi Bem Bir Sen’in elinden aldı.Bem Bir Sen Kocaeli Şube Başkanı Sadican Aygen basın açıklaması yayınladı. Aygen basın açıklamasında, “İzmit Belediyesinde hangi sendikanın yetkiyi kazanacağıyla ilgili toplantı tutanağına istinaden tüm bel sen sendikası yetkinin kendisine geçtiği iddiasını dile getirmektedir. Bu durum sendikalarının(tüm bel sen) alelacele 31 Mart  seçimi sonrasında ki süreçte belediye başkanının mazbatasını almadan   İzmit Belediye çalışanlarının üzerinde baskı kurarak tüm- bel -sen Sendikasına üye kazandırma tutumlarının bir tezahürüdür.

 

DOĞRU BİLGİ ALMAMIZ BİR ŞEKİLDE ENGELLEMİŞTİR

Tüm Bel Sen Valilikte cereyan etmesi gereken süreci dahi beklemeden, konuyu oldu-bittiye getirmek istemektedir.31 mart seçimlerinin hemen sonrasında işleyen süreçte Bem- Bir -Sen olarak  İzmit Belediyesinden sağlıklı ve doğru bilgi almamız bir şekilde engellemiştir. Üyelik istifalarının ve yeni üye kayıtlarının yetki alma sürecinde hayati önem taşıdığı bilinmektedir. Bem–Bir- Sen olarak 26 üyelik istifası formunun ilgili tarihlerde yapılmadığı, sisteme giriş tarihlerinin ilgili aralıklarda olmadığını  tespit etmiş durumdayız.

 

TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Ve birçok üyeninde bu şekilde usulsüz olarak Tüm Bel Sen üyesi olarak yetki sürecindeki tutanakta gösterildiği kanaatindeyiz.Bem- Bir- Senolarak İzmit Belediyesindeki yetki sürecine yönelik Hukuki haklarımızın sonuna kadar takipçisi olacağımızı belirtmek isteriz.İzmit Belediyesinden daha önce bu konularda resmi yazıyla bilgi istememize rağmen sağlıklı ve net bilgi edinemedik. Bu konuda işlem yapılan tarihlerin tespiti noktasında bilgisayar ve sistemkayıtlarının takipçisi olacağız.

 

MEMUR-SEN AİLESİ GÜÇLÜ BİR AİLEDİR

İzmit Belediyesindeki İdari ve Çalışma Kadroları tarafından bu süreci manipüleetmeye, bu süreçteTüm Bel Sen Lehine taraf  olmaya yönelik her türlü faaliyetin takipçisi olacağımızı, Suç duyurusu gibi hukuki süreç başlatacağımızı, demokratik eylem hakkımız olan İzmit Belediyesi Önünü Memur-Sen ailesi olarak dolduracağımızı, demokratik tavrımızın süreklilik arz etmesi adına  çadır dahi kuracağımızın bilinmesini isteriz. İzmit Belediyesindeki üyelerimiz yalnız değildir.Memur-Sen Ailesi güçlü bir ailedir.İzmit Belediyesindeki mücadelenin devam edeceği kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verdi. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3105 TL 7.2814 TL
Euro
EURO
8.5942 TL 8.5599 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA