Advert Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 25.05.2020 SAAT 08:58:21
Advert
Advert Advert
 

KOÜ ile PTT Arasında Protokol İmzalandı

Kocaeli Üniversitesi ile Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. arasında protokol imzalandı. Protokolü üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü, PTT adına Genel Müdür Yardımcısı Gürbüz Akbulut imzaladı.
KOÜ ile PTT Arasında Protokol İmzalandı
Advert

 

Protokole göre yerleşke içerisinde uygun görülen yerlere; PTT Matik, Kargomat, Mektup Atma Kutusu, Posta Kahvesi kurulması, PTT Cell ve diğer ürün tanıtımı amacıyla stant açılması, KOÜ amblemi ve Rektörümüz adına kişisel pul basılması, üniversitenin kuruluş yıl dönümü, fakülte kuruluş yıl dönümleri vb. özel günlerde üniversiteye özel tasarlanmış pulların basımının yapılması, üniversitede filatelli kulübü açılması, tebligat ve elektronik yazışmalar için PTT Kep aboneliğinin yapılması ve e-tebligat vb. hizmetlerinin kullanılması, üniversitenin PTT dijital arşiv hizmetinden faydalanmasının sağlanması, üniversitenin yeni öğrencilerine ya da tanıtım amaçlı potansiyel adaylara gönderecekleri her türden basılı tanıtım broşürü gibi ürünlerin baskı işlemlerinin birleşik posta ile yapılması bu sayede üniversitenin baskı, ambalajlama ve postalama maliyetlerinin asgari seviyeye indirilmesi konusunda destek verilmesi, PTT A.Ş.’nin gerçekleştireceği Ar-Ge projelerinde Kocaeli Üniversitesi tarafından teknik ve idari konularda akademik desteğin verilmesi, üniversite kütüphanesinde PTT dergi ve diğer basılı yayınlarına yer verilmesi, üniversitenin talebi halinde üniversiteye ait ürünlerin EPTTAVM üzerinden satışının yapılması hususlarında karşılıklı olarak mutabakata varıldı.

 

KOÜ ile PTT arasında hali hazırda devam edem ve bundan sonra yapılması planlanan projelerde iki kuruluş arasında çalışma grupları oluşturulmak üzere ek protokol yapmak suretiyle işbirliği yapılması kararlaştırıldı. 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8142 TL 6.7870 TL
Euro
EURO
7.4310 TL 7.4013 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA