Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.09.2019 SAAT 02:36:11
Advert
Advert
 

Güney: İzmit hizmet bekliyor

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, 2 aydır İzmit Belediyesinde görev yapan CHP’li Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in iş ve hizmet üretmediğini ve İzmit’in hizmet beklediğini söyledi. Güney, aynı zamanda Hürriyet’in elindeki belgeleri de açıklamasını istedi
Güney: İzmit hizmet bekliyor

Süriye ÇATAK TEK - AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney göreve geldiğinden bu yana ilk kez basın toplantısı düzenledi. İlçe binasında düzenlenen toplantıda Güney, ilçedeki çalışmaları, seçim sonuçlarını ve İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in belediye ile ilgili çalışmalarına yanıt verdi. İzmit’in hizmet beklediğini söyleyen Güney, Hürriyet’in belediyede usulsüzlük yapıldığı ile ilgili iddialarını mahkemeye taşımasını istedi. Güney, Hürriyet’in herkesin başkanı olacağı sözünü CHP il binasında yaptığı açıklama ile ortadan kaldırdığının altını çizdi.

 

ÇALIŞMALARA BAŞLADIK

Bundan sonra belli aralıklarla basın toplantısı yapacağını belirten Ali Güney, “31 Mart seçimlerinde milletimiz bize güçlü bir muhalefet etme yetkisi verdi. 5 yıllık süreçte biz vatandaşımınız gönlünü kazanmak için elimizden geleni yapacağız. Bugüne kadar AK Parti’nin yaptığı çalışmaları korumak ve bundan sonra yapılacak çalışmaları takip edeceğiz. Meclisimizi kısa zamanda vazifeye hazır hale getirdik. Seçimin hemen ardından mahalle muhtarlarımızı gezdik. Onların aşamayacağı sorunları çözmek için destek vereceğiz. Teşkilatımızın iç yapılanması için çalışmalarımızı başlattık.

 

BELGELERİ AÇIKLAYIN

Yeni seçilen belediye başkanını çalışmalarını yakından izliyoruz. Biz istedik ki başkan kendi kadrosunu oluştursun ve çalışmalara başlasın. Ancak geçen 2 ayda gördük ki Fatma Kaplan Hürriyet belediye başkanlığına hazır değil. Hürriyet hanım yememiş, içmemiş adı yolsuzluklarla anılan Şişli Belediyesi’nden getirdiği ekip ile geçmiş evraklarda usulsüzlük arıyor. İzmit şu an hizmet bekliyor. Sizler alışık değilsiniz ama bulunduğunuz makam bir hizmet makamıdır, laf üretme makamı değildir. Eğer elinizde bir belge varsa kamuoyunu açıklayın.

 

SALDIRGAN TAVIR SERGİLİYOR

Yolsuzlukla ayyuka çıkmış bir belediyeden gelen ekip ancak size yolsuzluk nasıl yapılır dersi verir. Siz de bu derse namzetseniz diyecek bir şeyimiz yok. Size her zaman yardımcı olmaya çalıştık. Ama saldırgan tavrınızla yol yürünmez. Ramazan programlarını küçülterek az parayla program yapıyorum demek doğru değil. Biz 52 mahallede program yapıyorduk. Tasarruf ile hizmet arasında fark var. Köy yollarının yapılması ile ilgili Nevzat Doğan tarafından yapılan ihale Fatma Kaplan Hürriyet tarafından iptal edildi.

 

İZMİT GÜLÜMSEMİYOR

Bu yollar bu haldeyken İzmit gülümsemiyor. CHP çöp, çukur, çamur demektir dediğimiz zaman bize kızıyorlar. Ama görünen o. Herkesin başkanı olduğunu söyleyen Fatma hanımın sözlerinin inandırıcı olması mümkün değil. Bunu yaptığınız çalışmalarla ortaya koyun. CHP il binasında basın açıklaması yapıp şov yapacağınıza belediye başkanını makamında açıklamanızı yapın. Bu davranış aynı zamanda Millet İttifakı’nı da ortadan kaldırıyor. Sizin elinizde belge varsa buyurun mahkeme orada.

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Mehmet Ellibeş'i başarılı buluyor musunuz ?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7077 TL 5.6849 TL
Euro
EURO
6.3054 TL 6.2803 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA