Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.09.2019 SAAT 02:36:54
Advert
Advert
 

Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum

Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Murat Kürekçi ve yönetimini kabul etti, “Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum” dedi
Akademik çalışmaları çok değerli buluyorum

MARMARA Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Murat Kürekçi ile beraberindeki heyeti makamında ağırladı. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı birliktelikte, yerel kalkınma projeleri ve bunun kente nasıl yansıyacağı üzerine öneriler dile getirildi. Kenti beraber ve ortak akılla yönetmenin önemine vurgu yapan Başkan Büyükakın, “Fikirler ve öneriler Büyükşehir Belediyesi’nin yol haritasını belirlemektedir. Bilimin ışığında akademik çalışmaları çok değerli buluyorum. Odalarımızla yakın işbirliği kurarak, en mutlu şehir Kocaeli hedefine birlikte ulaşacağız” dedi.

 

GELECEK NESİLLERE AKTARMALISINIZ
Mimarlar Odası Bakanı Füsun Deniz Yılmaz, Elektrik Mühendisleri Başkanı Ahmet Sözer, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Murat Sancak, Kimya Mühendisleri Başkanı Halim Karabekiroğlu, Jeoloji Mühendisleri İl Temsilci Niyazi Temizkan, Jeofizik Mühendisleri İl Temsilcisi Mehmet Zeki Tığ, Peyzaj Mimarları Odası İl Temsilcisi Onur Öztürk, Harita Kadastro Mühendisleri İl Temsilcisi Cuma Özdemir, Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Sekreteri Mehmet Ali Elma ve Gıda Mühendisleri Odası İl Temsilciliğinden Yüksel Türkkan’ın da yer aldığı TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, “Kocaeli’ndeki yaşam standartlarının yükseltilmesi bizim en büyük hedefimizdir. Değerlerimize sahip çıkarak kent kimliğini korumada, geliştirmede ve gelecek nesillere aktarmada sorumluluğuz var” şeklinde konuştu.

 

DİYALOGLARIMIZI ARTIRACAĞIZ
Makina Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı ve TMMOB Kocaeli İl Koordinasyon Kurulu Sekreteri Murat Kürekçi ise görüşmede, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç.Dr Tahir Büyükakın’ın kente değer katacağını biliyoruz. Şehrin yaşam standardının yükseltilmesi ve daha mutlu bir kent için TMMOB’nin görüşlerine karşı sergilediği yaklaşımdan dolay memnuniyet duyuyoruz. Ortak akıl üretme ve birlikte çalışma anlayışını TMMOB’nin tüm üyeleriyle Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğini geliştirerek konusunda çalışacağız. Büyükşehir Belediyemiz ile daha sık bir araya gelecek, konu bazlı çalışmalarımızı ve diyaloglarımızı artıracağız” diyerek açıklamalarını tamamladı.  

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Mehmet Ellibeş'i başarılı buluyor musunuz ?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7077 TL 5.6849 TL
Euro
EURO
6.3054 TL 6.2803 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA