Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 21.09.2019 SAAT 02:37:51
Advert
Advert
 

Yeniden Refah’ta Erbakan heyecanı

Yeniden Refah Partisi İl Teşkilatı, 25 Mayıs’ta Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ı ağırlayacak. Teşkilat mensupları, Erbakan’ın katılacağı iftar programı öncesinde hazırlıkları görüşmek için istişare programı düzenledi
Yeniden Refah’ta Erbakan heyecanı

Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Teşkilatı, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ı ağırlamaya hazırlanıyor. 25 Mayıs 2019 cumartesi günü Erbakan, Kocaeli teşkilatının düzenlediği iftar programına katılacak. Genel Başkan Erbakan’ın geleceği gün belli olduktan sonra, İl Başkanı Mehmet Aras, olağanüstü gündem ile partisinin il başkanlık divanı, il yönetim kurulu ve ilçe başkanları ile ayrı ayrı toplantı yaparak iftar programını için gereken hazırlıklar hakkında istişareler yaptı. 

 

İKTİDAR GEMİSİ SU ALMAKTADIR
Yapılan toplantılarda konuşan Mehmet Aras şunları söyledi: “Tüm kamuoyu çok iyi bilmektedir ki, artık iktidar gemisi su almaktadır. Geminin suyunu boşaltmak için harcanan çabalarda nafiledir. Eninde sonunda bu işin sonu yeni bir iktidardır. Ve bu yeni iktidar da, yeniden Refah iktidarıdır. Genel başkanımız, ülkemizin neresine gitse yer yerinden oynuyor. Millet bu genç lideri bağrına basıyor. Bu sevgi Dr. Fatih Erbakan’ ı cumhurbaşkanı yapacak, böylelikle ülke tarihin en genç cumhurbaşkanı Erbakan olacaktır” dedi. 

 

 

SON OCAK SÖNMEDEN BU MİLLET YENİLMİŞ SAYILAMAZ
Öte yandan Aras, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na değinerek, “19 Mayıs’ın 100. yılına erişmiş bulunuyoruz. Bilindiği gibi şanlı Türk milleti, birinci cihan harbinde yenilmemiştir. Girdiği tüm cephelerde savaşı kazanmıştır. Lakin devletler hukukunun gereği olarak, müttefikleri savaşı kaybettiği için hükmen mağlup sayılmıştır. 
Ama bu büyük millet, devletler hukuku gereği yenilmiş sayılmış olsa da, milletler ve tarihin hukukunun gereği olarak asla kaybetmez, son kurşun atılmadan, son can verilmeden, son ocak sönmeden bu millet yenilmiş sayılamaz” dedi. 

 

ATATÜRK MİLLİ GÖRÜŞÇÜDÜR
Sözlerini sürdüren Aras, “Bu millet muhakkak kıyamet sabahına kadar da var olacaktır.
Bu bilincin yetiştirdiği bir kahraman olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bundan yüzyıl önce Anadolu’ya geçerek istiklal sancağını açmıştır. Çünkü o da bir mili görüşçüdür, ülkenin her alanda bağımsız ve lider ülke olmasının mücadelesini vermiştir. Daha düşmanı yurttan çıkarmamışken, Ankara’da eğitim kongresini yapmıştır. Yeni neslin nasıl eğitileceği sorusuna cevap aramıştır. Gençliğin yetişmesine büyük önem vermiştir. Çünkü rahmetli Erbakan hocamızın da dediği gibi; bir milletin en büyük gücü imanlı evlatlarıdır. Allah ona ve silah arkadaşlarına gani gani rahmet etsin. Yeniden Refah Partisi, bu ülkeyi yeniden lider ülke yapmak için kurulmuş bir partidir. İnşallah 19 Mayıs’ın, bağımsızlık ruhunu yeniden tesis etmek bize nasip olacaktır” dedi. 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER: kocaeliizmityeniden refah partisifatih erbakan
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Mehmet Ellibeş'i başarılı buluyor musunuz ?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7077 TL 5.6849 TL
Euro
EURO
6.3054 TL 6.2803 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA