Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 09:07:44
Advert
 

Gölcük İY ailesi iftarda buluştu

Gölcük İY ailesi iftarda buluştu
Advert

Gölcük Amatör spor kulüplerinden Gölcük İdman Yurdu yöneticileri, sporcuları ve aileler ilk kez bir iftarda bir araya geldiler

 

 

MURAT AYDIN KATILDI

Gölcük İdman Yurdu ailesini bir araya getiren iftara yöneticiler, sporcular ve aileleriyle birlikte yüze yakın kişi katıldı. Gölcük İdman Yurdu’nun iftarına sürpriz katılım sağlayan Murat Aydın gençlerin iftarında KASKF yöneticileriyle birlikte yer aldı. Aydın tüm sporculara başarılar diledi.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİLER

Gölcük İdman Yurdu kulübünün basın sözcüsü Rabia Şentürk ve genel koordinatör Yaşar Nalbantoğlu iftara katılan tüm sporcularına ile birlikte velilerine teşekkür ederken Gölcük İdman Yurdu kulübünün basın sözcüsü Rabia Şentürk iftara katılan sporculara elleriyle ikramda bulundu.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA