Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 14.07.2020 SAAT 18:12:55
Advert
Advert Advert
 

Erol Çalışkan sağlığına kavuştu

Erol Çalışkan sağlığına kavuştu
Advert Advert

Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim dalı Başkanı  Prof. DR. Cumhur Cevdet Kesemenli’ye başvuran futbolcu Erol Çalışkan sağlığına kavuşuyor
Van Erciş Belediyespor’da oynayan daha sonra Balıkesir Yakupspor’a transfer olan  ayrıca milli takıma seçilip sakatlığı nedeniyle oynayamayan futbolcu Erol Çalışkan dört yıl gibi  uzun süre önce  kıkırdak yaralanması geçirmiş bir çok sağlık kuruluşunda tedavi edilmeye çalışılmış ama hasta eski konforunu bir türlü yakalayamamış  daha sonra Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim Dalı Başkanı  Prof.Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli’nin hastası olarak Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ni tercih eden hasta Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde başarılı bir ameliyat  geçiren hasta yaklaşık üç ay sonra spora başlayabileceği planlanıyor buda hasta için umut oldu. Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin Ortopedi ve Travmotoloji Anabilim Dalı Başkanı  Prof.Dr. Cumhur Cevdet Kesemenli  hastanın ameliyatı  hakkında bilgi aldığımızda hastanın iki ay sonra spor aktivitelerini yapabileceğini söylemesi, futbolcu Erol Çalışkan’ı mutlu etti. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8751 TL 6.8476 TL
Euro
EURO
7.8072 TL 7.7761 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA