Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 31.05.2020 SAAT 09:05:12
Advert
Advert
 

Yeniden Refah köyleri geziyor

Ovacık ve Kadıllı köylerini ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri, vatandaşların sorunlarını dinledi
Yeniden Refah köyleri geziyor
Advert

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç ve yönetimi, Ovacık ve Kadıllı köylerinde  vatandaşlarla buluşarak, sorun ve taleplerini dinledi. Yeniden Refah Partisi'nin yeni kurulan bir siyasi hareket olduğunu ama kısa sürede Fatih Erbakan liderliğinde tüm ülkede teşkilatlandığını belirten Kılıç, "Tarımın ve hayvancılığın bitme noktasına geldiği, çiftçimizin, köylümüzün ürününün gelirinin, üretim maliyetinin yarısını karşılamaya yetmediği bir Türkiye olabilir mi? Milyonlarca çiftçi ve köylümüzü yıllardır mağdur eden, ekonomimize zarar verenbaşta şeker pancarı kotası olmak üzere tarım ürünlerine konulan bütün haksız kotalar kaldırılıp atılacak, şeker pancarı ve diğer tarım ürünlerinin ekimi teşvik edeceğiz. Orman köylüsüyle ormanlarımızı barıştıracağız. Köylüsü olmayan ormanı korumanın son derece zor olduğu uygulamalarla görülmüştür. Bu düşünceden hareketle, orman köylüsünün gelirlerini arttıracak tedbirler alınacak, orman köylülerinin köylerini terk etmemeleri sağlayacağız" dedi.

Bu haber eklendi
kocaeliizmityeniden refahEngin Kılıç
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA