Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 30.05.2020 SAAT 18:50:25
Advert
Advert
 

Pazar yerlerinde temizlik aksamıyor

İzmit’teki semt pazarlarında temizliğe büyük önem veriliyor.
Pazar yerlerinde temizlik aksamıyor
Advert

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince başta kapalı pazarlar olmak üzere semt pazarlarında tezgahlar kaldırıldıktan sonra kapsamlı temizlik yapılıyor. Yetkililer, Pazar kurulan alanlarda faaliyet sonra erdikten sonra önce kaba temizlik yapıldığını, ardından da bölgenin tazyikli suyla  yıkandığını söylediler. İzmit’teki semt pazarlarında ortalama 10 ton atık toplandığı kaydedildi.

 

CADDE SOKAKLAR YIKANIYOR

Belediye ekipleri, şehrin muhtelif yerlerinde cadde ve sokakların yıkamasını da gerçekleştiriyorlar. 12 arasöz ile gerçekleştirilen tazyikli suyla yıkama çalışmasının bütün mahallerde belirli bir program çerçevesinde sürdürüldüğü ifade edildi.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kocaeliizmit
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8363 TL 6.8090 TL
Euro
EURO
7.6021 TL 7.5717 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA