Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 09.07.2020 SAAT 11:00:55
Advert
Advert Advert
 

Hürriyet; Boş oturarak maaş alan çok insan var

Kocaeli TV'de katıldığı bir televizyon programında İzmit Belediyesi’nde yeni işten çıkartmalar olacak mı sorusuna cevap veren Hürriyet; “Parti programlarında bütün gün mesai harcayanları biliyoruz. Boş oturarak maaş alan birçok insan var Bunun ATM personelinden ne farkı var. İşini doğru yapmayanlarla yollarımızı ayıracağız” dedi
Hürriyet; Boş oturarak maaş alan çok insan var
Advert

Boran KAYALAR - İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli TV'de Ahmet Akçaalan'ın sunduğu programda herkesin merak ettiği soruları yanıtladı.  İzmit içerisinde bazı personelin gerektiği gibi görevini yerine getirmediğini ifade eden Hürriyet; “Bana ne fotoğraflar geliyor biliyor musunuz? Çöpler orada yığılı, ağaç gölgesinde oturan personel fotoğrafları geliyor. Şuana kadar bir soruşturma açmadım. Kadro kurmak hakkım değil mi? Ak Partili başkanlar ekiplerini kurmuyor mu?” ifadelerini kullandı.

 

ATM PERSONELİNDEN NE FARKI VAR?

Boş oturarak maaş alan birçok insan var. 2009’da Nevzat Doğan belediyeyi aldığında 952 personel var şuanda 1454 personel var. Normalde 950 kişi ile yapılacak iş bin 500 kişi ile yapılıyor. Babaların çiftliği gibi kullanmışlar. Hepsi birinin yakını, parti programlarında bütün gün mesai harcayanları biliyoruz. Bunun ATM personelinden ne farkı var?

 

İŞTEN ÇIKARTMALAR ELBETTE OLACAK!

İzmit Belediyesi’nde yeni işten çıkartmalar olacak mı sorusuna Hürriyet; “İşini doğru yapmazsa işten çıkarmalar olacak. Elbette olacak. Gerçekten iyi niyetli gidiyorum. Personel Sibel Gönül olsaydı bu kadar bile beklemezdi diyor. Ben yine de hepsini aldım karşıma, “sadece tek bir şey istiyorum, namusunuzla işini yapın” dedim. Sen beni provoke ediyorsan. Amir olarak personeli erkenden paydos ettirirsen gerekeni yaparım” ifadelerini kullandı. 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Genel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8750 TL 6.8475 TL
Euro
EURO
7.7563 TL 7.7254 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA