Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 04.08.2020 SAAT 15:03:01
Advert
Advert
 

Toplantı sonrası iftar yemeği

CHP İl Örgütü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için düzenlediği toplantı sonrası 12 ilçe başkanı ve yönetimleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi
Toplantı sonrası iftar yemeği
Advert

CHP İl Örgütü, 23 Haziran'daki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri hazırlıkları kapsamında yürütülecek çalışmalar hakkında 12 ilçe örgütüne yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve yönetiminin ev sahipliğinde il binasında düzenlenen toplantıya Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, ilçe başkanları, ilçe sekreterleri, ilçe kadın kolu başkanları, ilçe gençlik kolu başkanları, İl Disiplin Kurulu Başkanı Cumhur Arıkan ve il disiplin kurulu üyeleri katıldı.

 

TEK GÜNDEM İSTANBUL
Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, ilk olarak Kadir Gecesi’nin tüm dünya için hayırlara vesile olmasını diledi. 23 Haziran seçimlerinin tüm Türkiye’nin gündemine oturduğunu belirten Sarıbay, “İstanbul seçimleri Kocaeli için de, Hakkari için de, Trabzon için de önemli bir seçimdir. Bu bağlamda bizlere ne gibi görevler düştüğünü bilmemizde, anlatmamızda ve görüşlerimizi paylaşmakta yarar var” diye konuştu. 

 


GÖRÜŞLERİ DİNLEDİ
22 Mayıs’ta İstanbul’da gerçekleşen il başkanları toplantısında CHP Genel Merkezi tarafından tüm il ve ilçe örgütlerinden yürütülmesini istedikleri çalışmalar hakkında bilgilendirme aldıklarını ifade eden Başkan Cengiz Sarıbay, toplantının içeriği hakkında aktarımda bulundu. Sarıbay, yaptığı aktarımın ardından tüm katılımcıların 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi çalışmaları hakkında görüşlerini aldı.


İFTARDA BULUŞTULAR
Toplantı sonrası ilçe örgütü başkanları, ilçe sekreterleri, ilçe kadın kolu ve gençlik kolu başkanları ile Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği’nde verilen iftar programında bir araya geldi. CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve il yönetim kurulu üyelerinin katıldığı programda partililer hep birlikte oruçlarını açtı. 

 


TEŞEKKÜR ETTİ
İftar sonrası katılım gösteren herkese teşekkürlerini sunan Cengiz Sarıbay, “Partimizde düzenlediğimiz ve oldukça verimli geçtiğine inandığım 23 Haziran seçimleri için gerçekleştirdiğimiz toplantı ve sonrası sizlerle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. Tüm bu güzel Ramazan ayında ve bu güzel Kadir Gecesi’nde tutulan oruçların, edilen duaların kabul olmasını diliyorum. Tüm arkadaşlarıma gösterdikleri özverili ve başarılı çalışmalarından ötürü teşekkürlerimi sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
kcoaeliizmitkocaeli CHP
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9602 TL 6.9324 TL
Euro
EURO
8.1751 TL 8.1424 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA