Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 19.09.2019 SAAT 01:50:58
Advert
Advert
 

Kocaelispor’dan üyelere davet

Kocaelispor’dan üyelere davet

Kocaelispor Kulübü, 14 Haziran Cuma günü yapılacak olan kongreye tüm taraftarları ve üyeleri davet ederek kulübe sahip çıkmalarını istedi

 

ŞİMDİ SES VERME ZAMANI
Kocaelispor Kulübü, 14 Haziran Cuma günü yapılacak olan kongreye tüm taraftarları ve üyeleri davet ederek kulübe sahip çıkmalarını istedi. Yapılan açıklamada ”Kötü niyetleriyle algı yaratan, çıkardıkları ses ile kendilerine bu büyük camianın çoğunluğu izlenimi verenler dışında kalan herkes: İyi niyetiyle bu algılara aldanan veya doğru yolu göstermek için samimi eleştiri yapan tüm arkadaşlar, çamura bulaşmamak için sessizce takip eden, özelden mesaj yazarak, arayarak, yolda durdurarak desteklerini ifade eden, helallik isteyen, sessiz çoğunluk, sessiz çığlık, Taraftar Dernekleri ve Tüm Semtler; Kongre Üyeleri ve Tüm Taraftarlar; Haftaya eskisi gibi bir taraftar olarak yanınızda olacağım. Ama bu hafta, Kulübümüzün geleceği için hepimize düşen görevler var.


GENEL KURUL KARAR VERECEK
Kocaelispor’a kimin Başkan olacağına, Genel Kurul Üyeleri karar verir. Ama kimlerin olamayacağına HALK karar verebilir. Bu camiada bedeller ödemiş, gerektiğinde başkanlık yapmış Cemal Derya, Serkan Toprakoğlu;
Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Enver Güler ve kardeşleri;
taraftar derneklerinde geçmiş dönemlerde görev yapmış başkanlar ve yöneticileri, Yıllarca taraftara abilik yapmış Cavit Ayaz, Nedim Yılmaz gibi tek tek sayamadığım abiler; Sevdası uğruna gırtlak patlatan, takımını asla yalnız bırakmayan Kocaelispor Taraftarları; Kimlerin geçmişte bu kulübe çok büyük zararlar verdiğini, kimlerin başkan / gölge başkan / Hülleci Başkan  olmaması gerektiğini, çıkın açıklayın. Genel algı olarak taraftar olmak ülkemizde sadece bağırmak, deplasmana gitmek, kombine, bilet ve ürün satın almak olarak tanımlanabilir ama Kocaelispor taraftarı bunları yaparken, Kulüpten taraf olması ve sorumluluk alması gerektiğini de bilir.
Kulüp üyeleri ve tüm taraftarlarımız; bugüne kadar çekilen cefaların, verdikleri büyük mücadelenin ve emeklerin heba edilmemesi için Cuma akşamı Kongre Salonunu hep beraber dolduralım, bu Kulübün sahibinin halk olduğunu dosta-düşmana gösterelim.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Spor haberleri
Anket
Mehmet Ellibeş'i başarılı buluyor musunuz ?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.6973 TL 5.6745 TL
Euro
EURO
6.2955 TL 6.2703 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA