Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 18.09.2019 SAAT 09:04:43
Advert
Advert
 

Kaçak yapılara ceza yağdı

İzmit Belediyesi Encümen toplantısında kentin çeşitli yerlerinde mevcut evlerinde ya da taşınmazlarında kaçak ekleme yapan 4 kişiye 11 bin 754 lira idari para cezası kesildi
Kaçak yapılara ceza yağdı

Süriye ÇATAK TEK  -İzmit Belediyesi Encümen toplantısı Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün 4, Emlak ve İstimlak Müdürlüğünün 6, Yapı Kontrol Müdürlüğünün ise 6 gündem maddesi karara bağlandı. Toplantıda kaçak yapılara kesilen idari para cezaları karar altına alındı ve kaçak bölümlerin ruhsatlandırıldı. 

 

4 KAÇAK YAPIYA CEZA
Mecliste Emlak ve İstimlak Müdürlüğü Kabaoğlu Mahallesindeki 50 metrekarelik belediye alanı Ahmet Ulusoy’a 32 bin 500 liraya satılırken, Hatip Köyde ise 147 metrekarelik alan 30 bin 500 liraya tahsis belgeli satışı Ekrem Taş’a yapıldı. Yapı Kontrol Müdürlüğü ise kaçak yapılan yapılara para cezası yağdırdı. Fatih Mahallesinde Ali Acıkök’e 6 bin 880, Gündoğdu Mahallesinde Şazimet Konut’a 1162 lira, Sanayi Mahallesinde Orhan Gedik’e 1227 lira, Yeşilova Mahallesinde Remziye Sözer’e 2 bin 485 para cezası kesildi. 

Bu haber eklendi
ETİKETLER:
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Mehmet Ellibeş'i başarılı buluyor musunuz ?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7416 TL 5.7187 TL
Euro
EURO
6.3247 TL 6.2994 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA