Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.12.2019 SAAT 07:07:46
Advert
 

Damla projesi ekibi yıldızları ziyaret etti

Türkiye genelinde sporların temeli olan cimnastik branşında başarılarıyla ses getiren Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Gençlik ve Spor Kulübü, geçtiğimiz hafta sonu farklı illerden Kocaeli’ne gelen önemli misafirlerini ağırladı.
Damla projesi ekibi yıldızları ziyaret etti

Türkiye Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından toplumun değişik kesimlerindeki gençlere yönelik uygulamaya konulan “Damla Projesi”  kapsamında görev alan ve tamamı üniversite öğrencilerinden oluşan proje ekibi Kocaeli Olimpiyat Yıldızları Profesyonel Cimnastik Kulübü’nü ziyaret etti.

 

TECRÜBELERİNİ AKTARDI
Proje ekibi ziyaret kapsamında Kulüp Başkanı Tolga Havuç ve ekibi tarafından özel olarak karşılandı. Ülkemizin başarılı gençlerinden ve yapmış olduğu reformlarla ses getiren Kulüp Başkanı Tolga Havuç, kulüp çalışmalarıyla alakalı ve genç yaşta edinmiş olduğu tecrübelerini proje ekibi olan üniversite öğrencileriyle paylaştı. Programın sonunda ise kulübün minik sporcularıyla bir araya gelen proje gurubu antrenörlerle ve sporcularla sohbet ederek çalışma programlarıyla alakalı bilgiler aldı. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8173 TL 5.7941 TL
Euro
EURO
6.4479 TL 6.4222 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA