Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.12.2019 SAAT 06:15:54
Advert
 

Kartepeli Büyüklerin Bitmeyen Duası

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Ekibi, 7/24 hizmet verdiği Kartepeli büyüklerine kişisel bakım ve ev temizliği hizmetlerinedevam ediyor.
Kartepeli Büyüklerin Bitmeyen Duası

Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü, kurulmasından bu yana Kartepeli büyüklerine aralıksız hizmet etmeye devam ediyor. 7/24 hizmet veren Alo Evlat Sağlık Kulübü bugüne kadar 1480 Kartepeli büyüğüne hizmet verdi.

 

7/24 EVLATLIK

Gönül belediyeciliğini hayata geçiren en etkili hizmetlerden biri olan “Alo Evlat Sağlık Kulübü”Kartepe genelinde bakıma muhtaç, yalnız yaşayan, ilgileneni olmayan, yaşlı ve engelli vatandaşlara bir evlat sıcaklığında, yaşadıkları ortamı daha yaşanabilir sağlıklı bir hale getirebilmek için 7/24 hizmet veriyor.

 

 

1480 HANE TEMİZLİĞİ

Alo Evlat Sağlık Kulübü yalnız yaşayan, muhtaç durumdaki Kartepeli büyüklerinin evlerini profesyonel ekip ile 15 günde bir düzenli olarak ev temizlikleri yaparak, sağlıklarıile yakından ilgileniyor. Ev temizliğinin yanı sıra yaşlılığa bağlı sağlık sorunları yaşayan engelli ve yaşlı Kartepeli büyüklerin (saç-sakal tıraşı, tırnak kesimi vb.) düzenli olarak profesyonel ekiplertarafından yapılıyor. 2016 yılında kurulan Alo Avlat Sağlık Birimi bugüne kadar 1480 Kartepeli büyüğün hanesine giderek ev temizliği yaptı.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8173 TL 5.7941 TL
Euro
EURO
6.4479 TL 6.4222 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA