Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.12.2019 SAAT 07:03:22
Advert
 

Başiskele’de eğitime yaz kurslarıyla devam

Başiskele Belediyesi Semt Konakları’nda uzman eğitmenler tarafından vatandaşların istekleri doğrultusunda bu yıl da çeşitli alanlarda yaz kursları düzenliyor
Başiskele’de eğitime yaz kurslarıyla devam

Başiskele Belediyesi’nin ilçenin dört bir yanında açtığı Semt Konakları’nda bayanlara ve öğrencilere yönelik düzenlenen yaz kursları başladı. Marmara Bölgesi’nin yükselen değeri, eğitimin gözde kenti Başiskele’de Belediye Başkanı Yasin Özlü, sosyal belediyecilik anlayışıyla 7’den 70’e kadın-erkek herkesin ve her kesimin bilgi ve becerilerinin geliştirilmesine büyük önem vererek eğitimli, kültürlü, milli ve manevi değerlerine bağlı bireyler yetişmesine katkıda bulunuyor. Bu kapsamda Başiskele Belediyesi tarafından birçok mahallede faaliyetlerini sürdüren semt konakları eğitim-öğretim dönemi dışında yaz kursları Başiskele Halk Eğitim Müdürlüğü ve Başiskele Müftülüğü’nün eğitmen desteğiyle başladı. 

 

9 AĞUSTOSA KADAR
Vezirçifliği Semt Konağı’nda kızlara yönelik Kur’an-ı Kerim ve Özel Eğitim kursları; Yeşilkent, Sepetlipınar Semt Konakları’nda da kızlara yönelik Kur’an-ı Kerim kursları başladı. Başiskeleliler’in yoğun ilgi gösterdiği eğitimler 9 Ağustos’a kadar devam edecek. Ayrıca Vezirçiftliği Semt Konağı’nda çocuklara yönelik akıl oyunları, uygulamalı tiyatro ve drama eğitimleri de kısa zaman içinde verilmeye başlanacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8173 TL 5.7941 TL
Euro
EURO
6.4479 TL 6.4222 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA