Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 16.10.2019 SAAT 18:47:53
Advert
Dogu Temizlik
 

Aydın Ünlü ve yönetimi Kocaelispor’a üye oldu

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaelispor’un yeni Başkanı Hüseyin Üzülmez’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ayrıca Ünlü ve il başkanlık divanı Kocaelispor’a üye oldu.
Aydın Ünlü ve yönetimi Kocaelispor’a üye oldu

Arif BULUT  -Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Kocaelispor kongresinde başkanlık görevini Bahri Yavuz’dan devralan Kocaelispor’un yeni Başkanı Hüseyin Üzülmez’eMHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimi hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette ayrıca İl Başkanı Aydın Ünlü ve il başkanlık divanı Kocaelispor’a üye oldu. Her zaman Kocaelispor’un yanında olmaya devam edeceklerinin altını çizen Ünlü yaptığı açıklamada “ Kocaelispor yeni başkanı Hüseyin Üzülmez ve yeni yönetimi ile yoluna daha güçlü bir şekilde devam edecektir. MHP olarak Kocaelispor yönetimine hayırlı olsun ziyaretimizi gerçekleştirdik.  Ayrıca yönetimimizle birlikte Kocaelispor’a  üye olduk ve aidatlarımızı ödedik. Kocaelispor bir markadır.  Kocaelispor, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın ve yeni yönetimi ile birlikte ayağa kalkacaktır. Şuanda mevcut yönetim binası Kocaelispor için uygun değildir. Yapılan çalışmalar doğrultusunda yeni binaya önümüzdeki günlerde geçilecektir” dedi.  

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9110 TL 5.8874 TL
Euro
EURO
6.5227 TL 6.4967 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA