Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.11.2019 SAAT 02:08:44
Advert
 

Konservatuarda mezuniyet sevinci

Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuarında eğitimlerini tamamlayan 10 öğrencileri kep atarak mezun olma mutluluğunu yaşadı.
Konservatuarda mezuniyet sevinci

Arif BULUT   -Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuarı 2018-2019 öğretim yılı mezuniyet töreni dün okulun konservatuvar salonunda gerçekleşti. 10 öğrenci kep giyerek mezuniyet sevinci yaşadı. Törene Doç. Enver Mete Aslan, Doç. Z. Didem Erken, Doç. Dr. Sühan İrden, Dr. Öğretim üyesi Gülşen Erdal, Dr. Öğretim üyesi Sema Orsoy, Öğretim görevlisi Yasemin Gürsu, Öğretim görevlisi Yasemin Salman Yılmaz, Konservatuvar sekreteri Özlem Özcan, veliler ve öğrenciler katıldı.


AYRILIK OLMUYOR 
Törende mezun olan öğrenciler adına Mehmet Osman Okay  “Öğrenin hayatımızı bitirip, diplomalarımızı almanın sevinci içerisindeyiz. Kocaeli Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmanın gururunu yaşıyoruz. Kocaeli Üniversitesi’nden mezun olmanın gururunu şerefle taşıyacağız. Emeği geçen herkese ve ailelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.  Doç. Enver Mete Aslan ise “Bizde mezuniyet törenlerinde ayrılık olmuyor. Mezun olanalar Eylül ayında mutlaka okula geri dönüyorlar. Mezun olan öğrencilerimize bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum” ardından mezun olan öğrencilere diplomalarını takdim edildi. Akabinde mezun olan öğrenciler sevinçlerini kep atarak taçlandırdı.

 


MEZUN OLAN ÖĞRENCİLER
Müzikoloji Bölümü; İbrahim Ökten, Nuri Gürsu, Alperen Demir. Müzik Bölümü; Bartuğhan Seğmen, Yağmur Koyunlu, Mehmet Osman Okay. Türk Müziği Bölümü; Tolga Mitil, Cemal Burak Kılıçkara, Erkan Gezgiç, Serhat Dönüş. 

 

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
TL TL
Euro
EURO
TL TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA