Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.11.2019 SAAT 01:08:01
Advert
 

Diş hekimliği Fakültesi’nde renkli mezuniyet

Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Törende 85 öğrenci mezun olmanın sevincini yaşadı. Mezun olan öğrencilerden Elif Akçakaya Kocaman, bir aylık bebeği Eylül ile birlikte mezuniyet belgesini aldı.
Diş hekimliği Fakültesi’nde renkli mezuniyet

Arif BULUT  -Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2018-2019 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Törende 85 öğrenci mezun olmanın sevincini yaşadı. Programın açılış konuşmasını 2017-2018 döneminin okul birincisi mezun Duygu Nur Cesur yaptı.  Cesur konuşmasının ardından mezuniyet kütüğüne adını çaktı. Kocaeli Üniversitesi Gazanfer Bilge Spor Salonu’nda gerçekleştirilen programa Milli Savunma Bakanı Yardımcısı Şuay Alpay, Diş Hekimliği Fakültesi  Dekanı Prof. Dr. Emre Özel, fakültede eğitim veren araştırma görevlileri ve mezunların aileleri katıldı.2018 – 2019 Akademik Yılı mezunları arasında en yüksek not ortalamasına sahip olan Neriman Mahmudokul  birincisioldu. Neriman Mahmudgerçekleştirdiği kısa konuşmada hocalarına ve ailesine teşekkür etti. 

 

 

İLK ÜÇE GİRDİK 
Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Emre Özel mezuniyet töreninde gerçekleştirdiği konuşmada, “Fakültemiz öğrencilerimizi sadece yurdumuzun değil dünyanın dört bir köşesinde hizmet vermeleri için eğitmektedir. Mezunlarımız yoğun bir eğitim programını tamamladı. Meslek hayatınız boyunca kendinizi geliştirerek hastalarınıza şifa dağıtacaksınız. Fakülteler arasında başarı sıralamasında ilk üçe girdik. Bu başarıyı yakalamamızda emek veren herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

 

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
TL TL
Euro
EURO
TL TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA